• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Eğitimleri

duygu G.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.
Merhaba arkadaşlar, senelik yapılması gereken eğitimler için, nasıl bir yol izliyorsunuz.
Bakanlığın sunduğu eğitim formatında eğitimlerin konuları yazıyor. Tüm bu konuları içeren slaytlarımız var. Her sene aynı slaytlar üzerinden eğitim veriyoruz nerdeyse. Konu aynı konu çünkü. Bu dinleyiciler için de anlatan için de sıkılmaya sebep oluyor. Siz nasıl bir yol izliyorsunuz merak ettim.

Merhaba,

2 Yıl kadar önce şu mesajı yazmıştım: Eğitim
Birden fazla eğitim yapılıyorsa yıl içerisinde, bazen konu değişikliklerine gitmeyi tercih ediyorum. Kimi zaman videolar ya da görseller ile destekliyorum. Kişinin sıkılacağı varsa sıkılıyor, yapacak bir şey yok.