• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlileri vize başvuruları ve eğitim şartı

İ.Ercan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Toplama Ayırma Tesisi
"Çevre Görevlisi, Çevre yön. Bir. ve Çevre Dan. Fir. Hakk." yönetmeliğinin 15. maddesinin 2. fırkasında da geçtiği üzere:

"(2) Çevre görevlileri tarafından yapılacak vize baş vurularında 17 nci madde gereğince eğitim alındığına dair belgenin sunulması zorunludur."

Eğitim almak ve belgelemek zorundayız.

Bu eğitimlerden nasibini alan var mı? veya hakkında bilgisi olan var mı?.

henüz öyle bir eğitim açılmadı ki ayrıca belge 5 yıl geçerli henüz ihtiyacımız yok 2016 ya kdr benm belgem

Bence sen yönetmelik kanun vs revizyona uğramadan bir kaç eğitime git, dostlar alışverişte görsün en azından, yoksa içine dert olacak :)