• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlileri

Özlem Kocaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bir şirkete çevre danışmanlık teklifi verildigimde bana sorulan sorular sunlar oldu.

1.Ayda 1 denetim oldugunu biliyorm fakat bu şirketle ne kadar zamn calısacagını sordu???
2.firma olarak bakanlıktan onaylı bir belge veriliyormu diye..

cevaplarsanız sevinirim

Ayda 1 denetim diye bir şey yok Özlem hanım. Soruları biraz daha açabilirseniz daha iyi olur. Ayda 1 gün sizin danışman firma olarak orada çalışmanız gereken asgari zaman şartıdır. Siz 1 gün içerisinde gereklilikleri kontrol eder, yerine getirir, raporlarınızı hazırlarsınız. Yetmiyorsa 2 veya daha fazla olabilir. Şirketler çeşitli isteklerde de bulunabilir.
Bakanlıktan onaylı ne gibi belge kastettiğiniz anlamadım ? Çevre Danışmanlık Firması olmanız için tabi ki bakanlıktan onaylı olmanız gerekiyor. Ancak işletme sahiplerine böyle bir belge gelmez.