• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Atama Bildirimi Hakkında

İsmet Arslan

Kayıtlı Kullanıcı
Aşağıdaki bent gereği çevre görevlisinin ayrılması durumunda çevre bakanlığına dilekçeyle bildirim yapmak zorunda mıyız? sistemden yaptığımız değişiklik bildirim sayılır mı?

b) Çevre görevlisi belgesine sahip personelin firmadan ayrılması veya işe başlaması durumunda Bakanlığa on iş günü içerisinde haber vermekle,

bencede öyle ama bir yandanda çevre il müdürlüklerine firmayla anlaşma yaptığımızda dilekçe verme zorumluluğumuz var. aynı şekilde de bakanlığa bildirim olabilir

bence sistemde düzeltme zaten yapılacaktır onun dışında bakanlıga bir dilekçe ile bilgi bırakılmalı diye düşünüyorum ki bu zaten zahmetli bir iş değil yani

ben daha önce değiştirdim firmamı il çevre ve şehircilik e bildirim yapmak değilde bilgilendirme yapmak gerek biz öle yaptık yani.. ben böyle biliyorum..

@aldemir072
bilgilendirmede zaten bildirimle olur. ben ayrıca işten ayrılma olayını soruyorum. bakanlık için bir bildirim yapmak gerekiyormu.

yok gerek yoktur ben çünkü danışmanlık firmamı değiştirdiğimde sadece içom a bilgilendirme yaptık bide netten kendisi istifa etmesi lazım kendi çevre izin lisans portalından ondan sonra başka bişi yok yani ben başkada bişi yapmadım

@aldemir072
Bu arada denetimler daha başlamadı. bu bildirimde bişey olmuyacağı danışmanlık firma denetimlerinde ortaya çıkar. çevre görevlisi yönetmeliğinin sonunda puanlama var mesela

bu denetimler nasıl oluyor ben daha önce denk gelmedim de daha önce ne gibi evraklar istiyorlar yada ne yapmamız gerek yada ne zaman başlar.