Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi başka yerde çalışabilir mi?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Levent Yavuz tarafından paylaşıldı.

 1. Levent Yavuz

  Levent Yavuz CMNet Üyesi

  3 yıllık çevre görevlisi olarak bir firmada çalışan çevre görevlisi aynı zamanda isg uzmanı olarak farklı bir firmada çalışabilirmi arkadaşlar.
   
  tugbashnc bunu beğendi.
 2. Uğur Can

  Uğur Can CMNet Üyesi

  Bu konu sürekli gündeme geliyor ama kesin bir cevap alamıyoruz kimseden. Kendi fikrim herhangi bir sıkıntı olmayacağıdır.Çünkü belgesini kiralayıp kendi başka firmada ve işte çalışan bir sürü tanıdığım var. Bugüne kadar başlarına hiçbir iş gelmedi. bakanlık zaten danışman firmalara denetimi haberli yapıyor denetim günü firmada olman yetiyor. O da denetim olursa. sigorta konusu ise bir kişinin en fazla üç yerde sigortalı olabiliyor.
   
 3. mkibaroglu

  mkibaroglu CMNet Üyesi

  2013 teki yönetmelikteki aşağıdaki ilgili madde 2014 te kaldırıldı.
  (8) Çevre görevlileri çalıştıkları işletme ve firma dışında ikinci bir işyerinde çalışamaz. Çalıştığı tespit edilir ise Çevre Görevlisi Belgesi iptal edilir.
   
 4. Ferhat Bağaç

  Ferhat Bağaç CMNet Üyesi

  Yeteri maaşı da sağlasalar bari.. İkinci işe muhtaç ettir sonra da yasakla..
   
 5. hakancihan

  hakancihan CMNet Üyesi

  merhaba, tam zamanlı olmamak kaydıyla (saatlik çalışma) başka yerde isg uzmanı olarak çalışabilirsiniz diye biliyorum. İyi çalışmalar.
   

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...