• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belgesi Alınması Hakkında Sorular.

kurt486

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
öğrenci
Ben yeni mezun bir çevre mühendisiyim. Çevre Görevlisi Belgesi almak için;
Eğitimi tamamlayıp sertifikayı aldım.
Halkbankasına 300 tl yatırıp,e-imza alıp, istenilen belgeleri sisteme yükledip, e imzalayıp gönderdim ancak;
çevre görevlisi belgesi başvurusunda kişisel bilgilerim olan adres, teledoni e-mail adresimi sisteme giremiyorum(1)
Bu başvurunun kaç günde sonuçlanacağı(2) hakkında bilgi sahibi meslektaşlarımdan yardım istiyorum.
Cevap verenlere şimiden çok teşekkür ederim.

ekte görebilirsiniz benim sürecim bu kadar sürmüş
kişisel bilgileriniz hakkında fikrim yok

Ekli dosyalar

• 6F378B87-8AB0-46FB-B4DA-E55D193FD534.jpeg
    6F378B87-8AB0-46FB-B4DA-E55D193FD534.jpeg
    41.1 KB · Görüntüleme: 54
Kişisel bilgilerinizi girme kısmındaki yaşadığın sıkıntı geçici olabilir. Emin olmamakla birlikte şahsi fikrim sanırım herhangi bir güncellemeye denk gelmiş olabilirsin.
Belgenin ne kadar sürede çıkacağına gelirsek inan bunun belli bir tarihi yok ben keyiflerine göre olduğunu düşünüyorum.Benim belgem 15 günde çıkmıştı ancak benden haftalar önce başvuran arkadaşların benden daha geç çıktığını biliyorum. Dolayısıyla tek yapman gereken beklemektir.

Merhaba ben Çevre görevlisi eğitimimi 2016 kasım ayında tamamlayıp Uzaktan Eğitim Katılım Sertifikası aldım. Fakat daha sonra para yatırıp diğer işlemleri yaparak sertifikamı almadım. Halen para yatırıp alma hakkım var mıdır?

merhaba. çevre görevlisi belgesi ile ilgili başvuru yaptım. Eksiklik bildirimi var fakat belgeyi görüntüleyemiyorum. Bu tarz bir sorunla karşılaşan var mıdır?