Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi belgesi alınması işlemleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. metafor

metafor CMNet Üyesi

Merhaba ben de belgeleri kayıt bölümünde benzer sorun yaşamaktayım. Java nın son sürümünü kullanıyorum. İlk denememde Rabia Hanım'ın görselindeki sorunla karşılaştım fakat sonrasında belgeleri imzala kısmına geldiğimde tekrar tekrar imzala penceresi beliriyor. Ayrıca yüklediğim belgenin yüklenmemiş olduğunu o kısmın boş olduğunu görüyorum. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

2. D. Savaş PEKER

D. Savaş PEKER CMNet Üyesi

@metafor İnternet explorer 11 ile açınca sorun çözülüyor aynı sorunu bende yaşamıştım

@metafor İnternet explorer 11 ile açınca sorun çözülüyor aynı sorunu bende yaşamıştım

3. gokce333

gokce333 CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar benim çevre görevlisi belgem onaylanmış izin lisans'tan girip indirdim bilgisayarıma , bundan sonra ne yapmam gerek bi bilgisi olan var mı?

4. Demir ADAM

Demir ADAM CMNet Üyesi

işe girmen lazım

hersanlioglu ve Meltem Koca bunu beğendi.
  5. gokce333

gokce333 CMNet Üyesi

Hiç bir işlem yapmıycam mı yani sistemde mi kalıcak o şekilde ?

6. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

İşe girdiğiniz zamana kadar birşey yapmanıza gerek yok

7. gokce333

gokce333 CMNet Üyesi

8. morgul

morgul CMNet Üyesi

çevre görevlisi belgesinin bedeli halk bankasına yatırılmıyor mu? Halk bankası artık biz almıyoruz demiş düno_O

nurci bunu beğendi.
  9. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

10. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Referans kodsuz almıyorlar. Sanırım il müdürlüğünden ya da sistemden referans kodu talebinde bulunacaksınız.

11. mahsunGS

mahsunGS CMNet Üyesi

e ımza kurulumuyla ılgılı sorunlar ,,e ımzayı aldıgınız fırmayı arayarak halledebılırsınız kolaylıkla . musterı hızmetlerı nasıl bır yol ızlemenız gerektıgını ne yapmanız gerektıgını hangı programların yuklu olmasını gerektıgıyle ılgılı herseyı adım adım sızınle yapıyor .cıkan sorunlarıda onlarla kolaylıkla halledebılıyorsunuz .kurulumda sorun yasıyorum demenız yeterlı .@metafor @D. Savaş PEKER @gokce333 kolay gelsın :)

12. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

@morgul İzin Lisans Sistemine böyle bir duyuru eklenmiş.

Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firması başvurularında başvuru yapıldığı zaman sistem tarafından referans numarası üretilmekte ve bu referans numarası ile Halk Bankasına gidilerek sistem tarafından belirlenen ücretin yatırılarak ödendi makbuzunun sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
    - Eğer Daha önce ücret yatırıldı veya sistem üzerinden ek belge olarak ilave ücret istenmesi durumunda İlgili Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Döner sermaye bölümüne giderek 2000 numaralı kaleme Fark ücreti olarak eksik ücretin yatırılması için işlem yapılarak verilecek referans numarası ile Halk Bankasına gidilerek ücret yatırılmalı ve ilgili belge sisteme yüklenmelidir.

13. Büşra A.

Büşra A. CMNet Üyesi

Belge başvurusu yapacağım ama sitede sanırım değişiklikler var bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim izlenilecek adımlar nelerdir

14. siyah3434

siyah3434 CMNet Üyesi

İzmir ve Tekirdağ Çşb para yatırma konusunda açıklama yapmış. E-mail ile referans kodu veriyor. Yalnız yerel bazda mı bi uygulama var bilmiyorum. Detaylı bilgi bulan var mı?

15. Togepi

Togepi CMNet Üyesi

Antalya da çevre ve şehircilik iş müd gitmek gerekiyormuş. Bitmiyor bu işler bir türlü

16. Büşra A.

Büşra A. CMNet Üyesi

Ben denizlideyim ve dün il çevre şehircilik bakanlığından referans numarası aldım sanırım tüm illerde geçerli bir uygulama

17. Erkan Şahin

Erkan Şahin CMNet Üyesi

İstanbul il çevre müdürlüğünden ulusal atık taşıma formu alan arkadaşlar bilir.

O formların alındığı yerden yerden şimdi bi de referans numarası alıp,döner sermayede belirtilen bedel kadar halkbanka ödeme yapılacak.

Maalesef bir angarya daha !!

18. görkem özçelik

görkem özçelik CMNet Üyesi

Bende sürekli kimlik bilgileri ile hata çıkıyor, düzenliyorum bu tc kimlik noya sahip olan biri olduğu kaydedemetsiniz diyor.

19. hlykckymn

hlykckymn CMNet Üyesi

Merhaba,

Son güncelleme ile ilgili olarak net bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? anladığım kadarı ile halk bankasına belge ücreti yatırabilmemiz için çevre il müdürlüğünden referans kodu almamız gerekiyor. Peki bu referans kodunu illa gidip kendimiz mi almalıyız yoksa birisi bizim yerimize alabilir mi?

20. Togepi

Togepi CMNet Üyesi

@hlykckymn isterseniz bi arayıp sorun şehrinizdeki müdürlüğe gitmeniz gerekirse gidip form dolduruyorsunuz sonra referans kodu telefonunuza geliyor onunla bankaya gidip yatırabilirsiniz 265 tl

Elif Akbey bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...