Çevre görevlisi belgesi alınması işlemleri

SelenG

CMNet Üyesi
Kayıt
16 Ağustos 2016
Mesajlar
39
Beğeniler
20
Şehir
İzmir
Turkcell mobil imzamı aldım ,sisteme giriş yapıyorum eğitim bilgileri kısmında diploma ve eğitim sertifikasını yükledikten sonra ''e imza test'' butonuna basıyorum fakat şöyle bir hata alıyorum; ''Elektronik imza kullanımında zaman damgası alınamıyor''
Çözüm nedir yardımcı olursanız çok sevinirim...
 

hlykckymn

CMNet Üyesi
Kayıt
17 Mart 2016
Mesajlar
12
Beğeniler
0
Şehir
Antalya
@SelenG Bende şuan ptt e-imza ile aynı sorunu yaşıyorum. Sorunun sistemden mi yoksa e-imza dan mı kaynaklı olduğunu anlayamadım. Sorunun kaynağını anladığınız zaman bilgilendirme yapabilir misiniz :)
 

Elif Akbey

CMNet Üyesi
Kayıt
17 Nisan 2013
Mesajlar
35
Beğeniler
59
Şehir
istanbul
Arkadaşlar çevre görevlisi belge işlemleri için izin lisans çevreye kayıt olmaya çalışıyorum.

Yalnız eğitim bilgilerimi girerken diplomamın sadece ön yüzünü mü yüklemem gerekiyor yoksa arka yüzünü de eklemeliyim?
 

SelenG

CMNet Üyesi
Kayıt
16 Ağustos 2016
Mesajlar
39
Beğeniler
20
Şehir
İzmir
bende dedim acaba mobil imzadan kaynaklı problem mi var.demek sizde de e-imza mevcut.o zaman sistem sıkıntısı olması gerek ki öyle denmişti..deneyip bekleyeceğiz :) yapabilirsem tabiki haber veririm @hlykckymn
Size tavsiyem eğer yüklenebiliyorsa iki yüzünüde yükleyin :) @Elif Akbey

izinlisanscevre.gov.tr normale döndü e-imza/mobil imza atılabiliyor bilginize..;)
 
Kayıt
5 Mayıs 2016
Mesajlar
11
Beğeniler
3
Şehir
uşak
Çevre görevlisi belgesini almak için en yakın tarih şubat-mart gibi olacakmış sanırım. Ben gibi belgesi olmayan arkadaşlar var mı?
 
Kayıt
28 Aralık 2012
Mesajlar
43
Beğeniler
94
Şehir
İstanbul
Arkadaşlar Merhabalar,
Ben 2016 yılında Çevre Görevlisi Belgesi ücretini (250 TL) ödemiştim lakin 2017 yılında olan düzenlemeyle ücrette (265 TL) artış oldu. Çevre ve Şehircilik Müdürlüğüne gittim ücret farkından dolayı referans numarası almam gerektiğini söyledim. Ordaki çalışan ne yazikki bunu yapamadığını hatta 2000 numaralı kalem olmadığını söyleyerek beni gönderdiler. Böyle bir sorun yaşayan var mı ? Nereyi arayabilirim yardımcı olabilecek var mı acaba ?
 
Kayıt
28 Aralık 2012
Mesajlar
43
Beğeniler
94
Şehir
İstanbul
@SelenG Ben sorunu çozdüm Dilek Hanım'ın verdiği numarayı yaşadığım şehrin Çevre ve Şehircilik Döner Sermaye Bölümüne verdim telefondaki kişi fark ücreti açıklamasıyla nasıl referans kodu vereceğini anlattı ve hemen telefon numarama 15 TL adıyla referans kodu iletildi.Bankaya gidip 15 TL ödeyip dekontumu sisteme yükledim ve işlemleri bitirdim. Aynısını muhakak yapın hemen halledildi... :)
 

Şu anda bu içeriği okuyanlar (Üye: 1, Misafir: 0)