• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belgesi Anket

Çevre Görevlisi Belgemi aldım .....

• Kullanılan toplam oy
    104
Hiç kimse devlet ne daha bilgili,tecrübeli ya da zengin değildir. Birşeyi denemeden yada onla ilgili bir işlem yapmadan bir fiilde bulunmanın çokta doğru olduğuna inanmıyorum.

Bir Çevre müh. olarak Çevre görevlisi kelimesine karşıyım.Yeni mezun oldum.Şuan dan. firmasında çevre gör. olarak işe başladım. Öğrenciyken bu alanda çalışmayı düşünmüyordum.Çünkü daha çevre müh. bilmesi gereken temel alt yapı bilgisini bilmeyen insanlar, Çevre Gör. olabiliyordu.Ne acıdır ki hala olabiliyor.Bu işi kesinlikle Çevre Müh. eğitimini almış kişiler yapmalı.Ben şuan başka mühendislik dallarıyla uğraşan kişilerle çalışıyorum.Çevre müh. inin bilmesi gereken temel konuları bilmiyorlar.İşim çookk zor.Ne yapacam bilmiyorum.İnş hakkımda hayırlısı olur.

Arkadaşlar ne çevre görevlisi,önüne gelene bu belgeyi veriyor devlet,makinacı,inşaatçı,kimyacı,gıdacı,veterineri.Neden biz çevre mühendislerinin işlerini bu mesleklere bölüyorlar çevre görevlisi belgesi vererek.Bize neden o zaman bu mesleklerin belgelerinden vermiyorlar.Hakkımızı yedirmeyelim.Çevre görevlisi degil ÇEVRE MÜHENDİSİ.

Yeni mezundum, işsizdim. İş konusunda seçiciydim.

Hiç bir zaman danışmanlık firmasında çalışmak istemedim, sürekli fabrika mühendisi olmayı istedim, ilgileneceğim konuya tam anlamı ile sahip olmak istedim. Bu nedenle danışmanlık firmasında hiç çalışmadım.

İlk işime, belgem sayesinde girdim. İkinci işimdeyim, belgemi kullanmıyorum bu kez.