• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi belgesi başvurusu

Baran Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çalışmıyorum
31.12.2013 tarihinde mesai saati içersinde çevre görevlisi belgesine başvurumu tamamladım. bu yeni çıkan sınavlı yönetmelik 01.01.2014 tarihinden sonraki başvurular için mi geçerli.. yani kısacası başvurum onaylanırmı.. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

@baran can
eğer başvurunuz tamamlandıysa sorun yoktur çünkü bu yönetmelik artık bugunden itibaren geçerli

başvuru onaylandı ama hatta başvurdktan 1saat sonra girip baktığımda değerlendirmede yazıyodu ama şimdi girip baktığımda ise onaylı belgeniz bulunmamaktadır yazıyor. bide eğer onaylanmasa bankaya yatırdığım parayı gerialabilirmiyim acaba.. alınıyorsa nasıl alınır..

Yönetmelik 01.01.2014 tarihinden itibaren geçerli ancak o tarihten önce belgeyi almış olmak gerekiyor, 1 ocaktan önce başvuru yapmış olmak önemli değil.

@Sezen Altunbaş

dün görüşme yaptım. Olay 2 türlü;

- 31 aralıktan önce başvuru yaptıysan yönetmelik uygulanmadan değerlendirmeye tabi oluyorsun, kabul edildiyse muhtemelen GM Yardımcısında onayda, (kimi sorsam onaydaydı)
- 1 ocak'tan sonra başvuru almıyorlar henüz çünkü sayfa yenileniyor ve eğitim isteyeceklerini belirttiler. Ancak Web sayfası henüz tamamlanmış değil.

1 ocaktan önce basvuru yapıldıysa hıcbır sıkıntı olmaz yanı sınava gırmeye gerek yok çünkü değerlendirme aşamasında benim arkadasım aralıkta basvurdu değerlendırılmeye alındı 1 ocaktan once 3 ocak gıbıde kabul edıldı.