• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi belgesi kiralama

S

Silinen üye 21884

Ben bugün bir iş görüşmesi yaptım ve yaptığım yer çok normal olarak çevre görevlisi belgem olup olmadığını sordu. Ekim ayında çevre görevlisi belgesini alacağımı söyledim. İşe istekli olduğumu görünce ekim ayına kadar bir arkadaşının çevre görevlisi belgesi var ve başka bir fabrikada sadece çevre mühendisi olarak çalışıp çevre görevlisi belgesini kullanmıyorsa rica edip onun belgesini kullanarak gel işe başla dediler. Ekim ayında da sen belgeni alınca onu çıkartır seni sisteme kaydederiz dediler. Böyle bir şey olabilir mi sahiden? Belgeyi başka birinden alıp kullanabilir miyiz nasıl oluyor? :/

NOT: Böyle bir arkadaşımda yok malesef :(

Genel de iş yerlerin de çevre mühendisleri kendi işleri dışında bir çok iş yaparlar. Çevre Görevlisinin yapması gereken işleri kiralama yapmana da gerek yok. bi danışmanlık firması ile anlaş. hem daha tecrübelilerdir. Çevre görevlisinin yapması gereken işleri onlar yapsınlar. sen de ekime kadar ofis elemanı olarak çalış. Hem Çevre görevlisi ne yapar? 2 ay boyunca bir staj gibi öğrenmiş olursun. Daha tecrübeli olarak başlarsın. Arkadaşların aksine böyle bir fırsatın varsa kaçırma derim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Sıkıntılara bak ya geçen sene kiralamak için firma arardım danıştığım kişiler de hiç bunlara değinmemişti. İyi ki sorumuşsunuz soruyu.

Sen ne zaman kiralamayi dusundun? İs aramiyo muydun
@Ferhat Bağaç

@Gülay Kudret Birdal
Aralık aylarında bende kiralamayi düşünmüştüm bir yerden teklif gelmisti Allah tan onlar vazgecti :)

Her iste bir hayir vardir, issiz kalmazsin bulursun emil ol :)@Ferhat Bağaç

@Gülay Kudret Birdal
illaki :) ümitsiz değiliz bulunur elbet :)