• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi belgesi ücreti

kübra baran

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaslar bır konuda bılgı almak ıstıyorum..
Cevre gırevlısı egıtımını almıstım . Hamılelık dogum derken bır sure uzak kaldım..ve ekım 2018 gıbı belge parasını ytırmıstım..ancak sısteme gırdıgımde egıtımınız guncel degıl dedı..ondan sonrada egıtım acılmadı ve belgemı alamadım..sımdı o yatırdıgım dekontu sısteme yuklesem bır sorun olur mu acaba ? Yoksa yenıden para yatırmam mı gereklı ? Bakanlıgı da arayıp bılgı alacagım ama burdan da bır sormak ıstedım ..

Ben bakanlığı arayıp daha net bir bilgi almanızı tavsiye ferim. Çünkü sistem değişti. Zaten 2018da parayı yatırdığınız için bakanlık fark isteyecektir. Tabi bir de yönetmelik değişti. Bir bilgi verirsem yanıltmış olurum

Evet bakanlıgı arayacagım ..ozaman da 300 tl yatırmıstım sımdıde oyle gozukuyor ..ancak egıtım guncel kısmı suanda gozukmuyor galıba sıstem yenıden duzenlenmıs..