• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında

Herkese selamlar,

Forumda araştırdım bulamadım, Çevre Görevlisi belgesini Çevre ve Orman bakanlığından alanlar herhangi bir güncelleme yapmalılar mı?

Bir de , çevre görevlisi belgesi sahibi olup, aynı zamanda bir firmanın sahibi olan kişiler, kendi firmaları ile ilgili çevre izinleri işlemlerini yürütebilir mi?

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Güncelleme gerekmiyor öyle bir duyuru yapılmadı. Bence yürütebilir madem bu hak çevre görevlilerine verildi belgesini kullanabilir.

yarabandı

CMNet Üyesi
izin lisans sayfalarında işlem problemi yaşayan var mı ? cumartesi gününden beri herhangi bir işlem yapamıyorum.

nzh_33

CMNet Üyesi
Bakanlık cuma günü taşındığı için sistemde sorun çıkabilmekteymiş.

yarabandı

CMNet Üyesi
bir birleştirdiler pir birleştirdiler..... hiçbir işlem yapamıyorum kaç gündür :(

Sorun hala devam ediyor kaç gündür sisteme protokol bile yükleyemiyorum devamlı hata veriyor,ne zaman düzelecek bilgisi olan var mı?

tuba-ak

CMNet Üyesi
Sisteme tesisle yaptığımız sözleşmeleri ekleyemiyoruz. Dolayısıyla danışman atamasını da yapamıyoruz. Aynı problemi yaşayan çok az meslektaşım var sanırım? Tehlikeli atık beyan sistemine kullanıcı adı ve şifresi ile girdiğimizde beyan ile ilgili herhangi bir beyan sayfası da açılmıyor. Ayrıca tesisin "Atık Beyan Formu İzleme ve Kontrol Modülü, Çevresel Bilgi Sistemi vb" gibi uygulamalardan hangisine tabi olduğunu nereden öğrenebileceğiz? Konu ile ilgili taahhüt verildiğinden eksik uygulama seçme ile ilgili bir problem yaşama ihtimalimiz yüksek. Konu hakkında yardımcı olabilecek olan var mıdır? Teşekkürler...

insomnia

CMNet Üyesi
Sisteme tesisle yaptığımız sözleşmeleri ekleyemiyoruz. Dolayısıyla danışman atamasını da yapamıyoruz. Aynı problemi yaşayan çok az meslektaşım var sanırım? Tehlikeli atık beyan sistemine kullanıcı adı ve şifresi ile girdiğimizde beyan ile ilgili herhangi bir beyan sayfası da açılmıyor. Ayrıca tesisin "Atık Beyan Formu İzleme ve Kontrol Modülü, Çevresel Bilgi Sistemi vb" gibi uygulamalardan hangisine tabi olduğunu nereden öğrenebileceğiz? Konu ile ilgili taahhüt verildiğinden eksik uygulama seçme ile ilgili bir problem yaşama ihtimalimiz yüksek. Konu hakkında yardımcı olabilecek olan var mıdır? Teşekkürler...
aynen katılıyorum bir sürü beyan işlemi eklenmiş biz bunların hangilerine tabi olacağız nerden bileceğiz?