• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belgesi Vize İşlemi Nasıl Yapılır - Resimli Anlatım

@Olgaç Sürmelihindi bişey daha sorabilirmiyim size müstakil çevre görevlisi atamasında sorun yaşıyorum şirket yetkilisinin hesabından girip atıyorum kendimi .kendi hesabımdan giriyorum firmam çıkıyo ikisinede onay verdiğimde hata veriyo bir türlü atamamı yapamuyorum.Nerede hata yapıyorum bilmiyorum.Belge olarak sadece şirket yetkilisinin imza sirküsü ve ticaret sicil gazetesi yükledim.sorun bunlarda mı acaba.Sözleşmede yüklemem gerekiyomuydu.

@fgngrpnr Yaptığınız işlemler doğru ve başka bir belge yüklemenize gerek yok. Sistemde sıkıntı olabilir. Başka bir tarayıcıdan denemenizi tavsiye ederim.

@fgngrpnr dediğiniz gibi sigorta giriş belgesi yüklemesi gerekebilir. Benim atamamı başka arkadaş yapmıştı ve sigorta giriş belgesinide yüklemiş...

@Olgaç Sürmelihindi .Teşekkürler verdiğiniz cevaplar için.
Çevre Görevlisi belgemin vize sürecini başlatmak istiyorum banka adı yazmuyo sadece ücret 350 TL,kalem kod,gelir kod yazıyo.Çevre mühendisleri olarak para yatırmuyomuyuz yardımcı olur musunuz.24 mayısta bitiyo belgemin süresi.

@fgngrpnr sistemde çıkan referans numarasıyla halk bankasına elden 350 tl yatıracaksınız. Daha sonra e imza veya mobil imzaniz varsa imzalama işlemlerini yaparak süreci bitireceksiniz.

@Olgaç Sürmelihindi .olgaç bey tekrar
merhaba,ben vize süreçimi başlattım referans numaramı da aldım halkbankası ıbanı nerden öğrenebilirim.unutmuşum ben . Birde açıklama kısmına sadece referans numarasımı belirtmemiz gerekiyor.vize yenileme ücreti gibi bişey yazdırmamız gerekiyor mu.Bana tekrar yardımcı olursanız. çok sevinirim.

@fgngrpnr üstad, herhangi bir halk bankasına yatırmanız yeterli olur. Ancak virüsten dolayı eft yapabilirsiniz. İlgili açıklamayı paylaşıyorum. ECBS - Başvuru Ödemeleri Hk. Duyuru bu tür ücretleri elden yatırdığınız zaman dekontta referans numarası yazıyor. Bir de ücreti yatırdıktan sonra dekontu sisteme yüklemenize gerek yoktur. İyi çalışmalar.

@Olgaç Sürmelihindi sağolun bütün hepsini yaptım olgaç bey ama girmiş olduğum tüm bilgileri onayla dediğimde hata mesajı veriyo.başvuru formundada hata veriyo.Pes etcem galiba artık olmayacak sanırım.

@fgngrpnr merhaba, peş etmeyin. Girdiğiniz tüm bilgileri kontrol edin ve belgeleri pdf olarak yüklemelisiniz. Daha sonra bilgileri onaylayarak e imza ya da mobil imza ile imzalama işlemlerini gerçekleştirin. Bu aralar sistemde hata olabiliyor. Başka tarayıcıdan da deneyin.

Merhaba, vize yenileme süreci başlattım yalnız referans numarası ile halk bankasına ödeme yapılacak bilgisi var. Şu dönemde internet bankacılığı ile ödeme alınıyor bilgisine rastlayamadım bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Merhaba Gamze Hanım

Aşağıdaki dosyadan bilgi edinebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• yeni-banka-hesabi-_20200409024353.pdf
    376.7 KB · Görüntüleme: 84
Gerçekten çok ilginç, kusuruma bakmayın biraz güldüm ama yeterliğe tıkladığınızda seçeneklerde ŞAHIS yoksa gerçekten sistemsel bir hata demektir. Direkt Mehmet beye yazın gitsin😅