• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belgesi Vize İşlemi Nasıl Yapılır - Resimli Anlatım

Cem Bey,

Mail attım. 'Eğer belge süreniz dolduysa 180 gün süre ile belgeniz askıya alınacaktır. Askı süresi içerisinde yine ücretinizi %50 cezalı ödeyerek başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra belgeniz aktif hale gelecektir.'; anladığım, şu anda belgem askı sürecinde. ben yine ücreti %50 cezalı şekilde ödeyeceğim ki taslak başvuruda karşıma böyle bir ödeme ve referans numarası çıkıyor. Ben bu ödemeyi yaptıktan sonra ve dokümanları değerlendirip onayladıktan sonra 180 gün süresi gözetilmeden belgem aktif hale geleceğini anlıyorum.

Yanlış bir mantıkta mı değerlendiriyorum?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14.2 KB · Görüntüleme: 40
@Cem Yılmaz bey merhabalar,

Sistemde başvuru formu kısmında mezun olunan okul ve yılı vb. eksik onu nasıl dolduracağım?

Yoksa zaten sistemde mezuniyet belgesi vs. olduğu için ekstra bir şey yapmaya gerek yok mudur?

Teşekkürler şimdiden.