• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

“Çevre Görevlisi Belgesi Vize Yenileme Başvurusu” eğitim sonrası yapılacaklar

İremmmmmm

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Modern Plastik A.Ş.
Herkese merhaba,

Çevre görevlisi belgesi vize yenileme başvurusu işlemlerinde eğitimleri tamamladım , sertifika geldi ancak bakanlığın sitesinde ;

''Eğitimi tamamlayarak sertifikasını alan adaylar, çevre görevlisi belgesi başvurusu yapmak için Bakanlığımız ÇED, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü’nün web sayfasında
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
e-devlet üzerinden giriş sağlayacak ve “Çevre Görevlisi Belgesi Vize Yenileme Başvurusu”nu seçerek, e-imza ile elektronik olarak başvuru yapacaklardır. '' yazıyor.
bu linke tıklaıp e devlet girişi yaptığımda '' “Çevre Görevlisi Belgesi Vize Yenileme Başvurusu” çıkmıyor,
sistemsel bir durum mu, yoksa benim sayfamda mı gözükmüyor?
desteğinizi rica ederim.

@İremmmmmm

Merhaba,
Sisteme giriş yaptıktan sonra "Şahıs Uygulamaları" bölümünden "Yeterlik Uygulaması"ndan yapılması gerek diye biliyorum. Kontrol edebilir misiniz?

görüntü bu şekilde, e - imza ile imzalanacak bir yer gözükmüyor. herkes benimle aynı durumda mıdır ?

Ekli dosyalar

• görüntü.png
    görüntü.png
    54.1 KB · Görüntüleme: 92
Ben yılbaşında almayı düşünüyorum, alınan tarih sertifikanın başlangıç tarihi başlıyor. Süreniz dolmamışsa sonuna kadar beklemek daha akıllıca iye düşünüyorum.

arkadaşlar ben 200 tl yatırdım ancak eğitimlere tıkladığımda katılabileceğiniz aktif bir eğitim bulunmamaktadır yazıyor. bu durumla karşılaşan var mı parayı son gün yatırdım .

@İremmmmmm
@Gizem M.
@Merve D.
Kullanıcı işlemleri kısmında yok mu e-imza kısmı? Ondan ziyade başvurunuz onaylanmış görünüyor?

arkadaşlar eğitimler grup grup mu başlatılıyor? parayı yatırdım başvurumda onaylandı ancak katılabileceğiniz eğitim bulunmamaktadır yazısı karşıma çıkıyor.

Merhaba ,

Eğitim ücretini yatırdım eğitimleri de bitirdim ama resim deki gibi hata veriyor tekrar dan para mı yatırmam gerekiyor. Yardımcı olabilir misiniz ?

Ekli dosyalar

• bilgi sistemi.jpg
    bilgi sistemi.jpg
    57.8 KB · Görüntüleme: 62
@cevreciolalım
Evet grup grup oluyor

@mhnds42 280 tl lik ücret yatırdıysanız sisteme düşmemiştir. Ondan önceki ücretten bahsediyorsanız bunu da yatırmanız gerekiyor.

Merhaba, ben eğitimi tamamladım ancak sertifikayı göremiyorum. Ne yapmam gerek?

Vize yenileme eğitim katılım sertifikasını buldum. Şimdi istediğim zaman izin sisteminden başvuru mu yapmam gerekecek ve tekrar para mı yatıracagım? bilen birileri cevaplarsa sevinirim.

@İremmmmmm

Merhaba, ben de eğitimi tamamladım. Sertifika da oluşturuldu. EÇBS ye girdiğimde vize ile ilgili bir yer yok. Mevcut belgem öyle onaylandı şeklinde duruyor. Bugün eğitimin son günüydü, bir işlem yapılacaksa bugün mü olması lazım yoksa sertifika sürem dolana kadar halledebilir miyim?

Merhabalar,

Ben de eğitimi tamamladım. Sertifikam oluşturuldu. Mevcut çevre görevlisi belgemin süresi 11.ayda dolmaktadır. Entegre çevre bilgi sistemi üzerinden bu tarihe yakın bir tarihte başvuru yapsam olur sanırım. Bilgisi olan arkadaş varsa cevaplarsa sevinirim.

@Dilay Ceylan
Evet 280 tl lik ücreti yatırıp kaydı tamamlayacaksınız.

@mhnds42
1 yıllık süresi var diye biliyorum

@gizem-
Bu süre zarfı bitmeden ne zaman isterseniz kaydı tamamlayabilirsiniz

Merhabalar ,
eğitimi tamamladım.sertifikamı aldım. ancak vize süreci başlat başvuru şekli diğer meslek gurubunu seçtiğimde başvuru yapabilmek için sınava giriniz ifadesi çıkıyor. eğitim bilgileri görünmedi. ne yapabilirim

Arkadaşlar şuan kullandığınız onaylandı olarak görünen çevre görevlisi belgesinin işlem kısmından tıklayarak sağ alt köşeden vize sürecini başlat diyeceksiniz. işlem bu şekilde gerçekleşiyor. Daha sonra zaten adımları takip etmek gerekiyor. 280 tl para yatırıp dekontu yüklemek gibi. Bunnların tamamını bugün bütün gün sistemi karıştırarak buldum arkadaşlar. ne eyeterlik@... ne 181 nede 0312 410... lu numaralardan hiçbir yardım olamadı maalesef :(