• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi belgesi

Hamza Ay

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Enva Mühendislik
Arkadaşlar , Çevre görevlisi eğitiminden sonra katılım belgesi veriyorlar ya bundan sonra Çevre Görevlisi Belgesini nasıl alıyoruz ? Aşamaları nedir ? Ne yapmam lazım ? Birde E-imzayı nasıl alıyoruz ?

e-imza yerine mobil imza al derim ben. alması zor ama kullanması kolay.
e-imza ise alması kolay, kullanması zordur.
e-imza için turktrust firması var. internetten bulabilirsin, çoğu ilde şubeleri var.

Bence de mobil imza almalısın. mobil imzayı Turkcell ya da avea bayisinden alabilirsin tabi mobil imza için faturalı hattın olması gerekiyor üzerine.Sonrasında ise katılım belgeni diplomanı taratıp sisteme yükleyip mobil imzanla imzalıyorsun 2-3 gün içinde de çevre görevlisi belgen sistemden gözüküyor eksiğim olabilir ilk aklıma gelenleri söyledim :)

çevre görevlisi vize belgesi için...halk bankası gelir kodu kaç..sonra o dekontu mobil imzayla sisteme mi yüklüyoruz..bilen biri anlatsa sevinirdim...