• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre görevlisi belgesi

yeşilçevre55

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
....
Çevre görevlisi belgesi almak için neyapılması lazım yada nereden takip edebiliriz bilgisi tecrübesi olan yardımcı olabilir mi ?

Merhaba
Çevre görevlisi sertifikamı aldım mobil imzayı da aldım fakat belgeyi almak için uğraşıyorum bi türlü alamıyorum sistem değişmiş galiba , yardımcı olur musunuz

Ben 2016 mezunuyum şimdi e devletten sisteme girdiğimde uzaktan eğitim katılımınız bulunmamaktadır diyor. Fakat ben o zaman uzaktan eğitime katılıp sertifikayı almıştım. Ne yapmam gerekiyor?

@Resulgkk
Yeniden girmeniz gerekiyor sanırım. Sertifika süresi geçmiş malesef.

@Gökalp Minik
Çok teşekkür ederim. Sağlık olsun

Arkadaşlar ben Turktrustan aldım e imzayı. Sonra kurdum . çevre Görevlisi sertifikası için yeni sistemde yani e devlette bütün bilgileri girdikten sonra e imzala diyince karşıma böyle bir şey çıkıyor nedenini bilen varsa söyleyebilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• D779CB00-A8B9-4EB7-95A5-B583B7316A7E.jpeg
    D779CB00-A8B9-4EB7-95A5-B583B7316A7E.jpeg
    68.2 KB · Görüntüleme: 1