• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre Görevlisi Belgesi

• Konuyu başlatan Silinmiş üye 29412
  • Başlangıç tarihi
    Konu Sahibi
İyi günler. Çevre görevlisi uzaktan eğitim programını tamamlayıp sertifika almama rağmen çevre görevlisi belgesi için başvuru yaptığımda çevre görevlisi uzaktan eğitim katılımınız bulunmamaktadır yazıyor bunun neden kaynaklandığını bilen var mı?

Eğitime giren adayları sisteme kayıt etmeleri zaman aldığından dolayı o hatayı veriyor Adnan Macit ile görüşebilirsin bu konu hakkında ama hata maksimum 15 güne düzeliyor.En azından süreç bende böyle işlemişti.
Bunun için Çevre görevlisi alınması işlemleri adı altındaki konuya bakabilirsin.Çok fazla karşılaşan var bu durumla forumu biraz gezersen istediğin cevapları bulabilirsin.