• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belgesi

Gökhan Özakçaoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Namık Kemal Üniversitesi
Çevre Mühendisliğini bu sene bitirdim Çevre Görevlisi Belgesini artık sınavsız alabiliyoruz diye biliyorum EÇBS üzerinden tüm belgeleri yükleyip formu dolduruyorum e-imzam olmasına rağmen imzala gönder diyince gönderemiyorum geri sayım başlıyor ama imzayı atıp gönderemiyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanlığından yetkili kişilerle görüştüğümde site güvenlik için engelliyor o yüzden olmadığını güvenlik ayarlarına izin verin sonra siteden çıkıp tekrar giriş yapın o zaman imzalar dediler ama çıkış yap tekrar gir dediğim de uygulama üzerinden giriş yaptığı için güvenlik ayarı tekrar geliyor windows güvenli ağ ayarlarını kapatıp denedim gene aynı şey oluyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olanbilir mi 3-4 gündür uğraşıyrum yapamadım. atılacak.png

Evet hepsi güncel hatta silip uygulamaları tekrardan yükledim ama e-imza şirketi bizimle alakalı değil e devlete e-imza ile giriş yapabiliyorsunuz sorun olsa giremezdiniz dediler.

java için kısayol yapılıyor du bende de aynı sorun vardı ilgili aldığım firmadan canlı destek aldım yaptılar hatta örnek olarak başvurumu onların eşliğinde yaptım ... sizde bir firmaya sorun mutlaka yardımcı olurlar.