• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belgesi

Grup74

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Mezun
Öncelikle herkesin Kandilini kutlarım. Çevre Görevlisi belgesi için evrakların hepsini yükleyip eklentileri de indirdim fakat E IMZA gönder dedikten sonra sürekli işleminizi tamamlayın yaısı çıkıyor yardımcı olabiir misiniz ?

E İmza falan hersey tamam tarayıcıda problem olabilir mi
[automerge]1586278307[/automerge]
ya da fotograf yuklemede

Evraklarınızı fotograflarınızı yüklediyseniz ön izleme ile bunu kontrol edebilirsiniz. Ücret dekontu ve dosya boyutları 10 mb geçmemeli ondan sonra e-imza ile imzalamanız gerekli

İlk alındığında ücret yok .
[automerge]1586290723[/automerge]
Sen tarayıcıya e imza ekletisini kurdun mu?

kardeşim e devlete e imza ile giriş yaptım Ama e imza ile gönder deyince bir türlü olmuyor istersen ben buradan numaramı atayım sen benimle iletişime geçersen çok mutlu olurum kaç gündür bununla uğraşıyorum . No:0535391XXXX

Moderatörün son düzenlenenleri:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
bu sitede kurulumu ve yapman gerekenler anlatılıyor burdan bi incele .
[automerge]1586310592[/automerge]
İndirmen gereken programlar ve eklentiler. E devlete e imza ile girmekle olmuyor.

Bir katı atık depolama tesisinde işe başladım çevre görevlisi belgem yok almalı mıyım? Nasıl alınıyor bir yol gösterebilir misiniz?

Bu yıl Çevre Görevlisi Belgesi alan varsa benimle iletişime geçebilir mi ?
Numaram: 0535 391 59 59

Merhaba ,

ECBS üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor. Tabi ki bununla ilgili evraklarınızı dad (diploma ,fotoğraf vb) hazırlayıp yüklemelisiniz.
Daha sonra e imza tamin ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Site içerisinde sorunuzun detaylı cevapları da mevcut biraz gezinerek ilgili cevaplara ulaşabilirsiniz.

Merhaba ,

Sizin başvurunuzla ilgili , E imza ile giriş yapmanız yeterli olmuyor.

Şöyle ki,

1- Yüklediğiniz dosyaların boyutları ve türleri uygun olmalı
2- E imza kullanırken bilgisayarınızda tüm e imza eklentileri yüklü olması gerekiyor.
3- Yükleme yapmadıysanız bununla ilgili temin ettiğiniz firmadan yardım isteyebilirisniz.
4- tüm bunları yaptıktan sonra hala hata oluyorsa tarayıcı değişikliği yapın.
5- Yine de aksiyon alamıyorsanız sistemsel bir sıkıntı vardır sonradan denemeye devam edin.