• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belgesi

eneto560

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
MERHABALAR
ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMASINDA ÇALIŞMIŞ 5 YILLIK ÇEVRE GÖREVLİSİ BELGESİNİ KİRALIYACAK TERCİHEN EVDE İŞ YAPMAYAN ÇEVRE GÖREVLİSİ ARKADAŞI ARAMAKTAYIM

Merhaba,

5 yıllık belgeyi kiralayacaksınız fakat kiraladığınız kişi evde iş yapmayacaksa nerede iş yapacak? Evdeki işten kastınız ev işlerimi? Kiraladığınız belgenin sahibini ofisinizde mi oturtup hiç mi iş vermeyeceksiniz? veya evde iş yapmayıp başka bir yerde iş yapabilir mi?

Kafamda deli sorular...

Arkadaşlar merhaba :) Çevre görevlisi belgesi alma işlemleri için entegre çevre bilgi sisteminden mobil imzayla başvurumu onaylamak istiyorum ama Hata Oluştu : Giriş yapılan kullanıcı ile Mobil imza sahibi aynı kişi olmalıdır. Hatasını alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

Mobil imzanın olduğu hat sahibi ile çevre görevlisi belgesi başvurusu yapacak kişinin aynı olması gerekmektedir. Hatayı bundan alabiliyor olabilirsiniz.

Telefonla olmasa bile e-posta yolu ile olurlar. Hafta içi 1-2 kez daha deneyin isterseniz, olmazsa Bakanlık ile iletişime geçersiniz. Şu an kim ilgileniyor bilmiyorum, eskiden Adnan Macit Bey ilgilenmekteydi.

Daha önce mobil imza ile onaylama işlemi yaptınız mı? İlk defa kullanacaksanız operatörden kaynaklı bir sorun olabilir. Bende mobil imza kullanıyorum fakat böyle bir sorun ile karşılaşmadım. En son 5 gün önce imzalama yaptım.

Sabah saatlerinde denerseniz bence bir sorun çıkmayacaktır. Ben ve arkadaşlarımda öğleden sonra ki denemelerimizde sonuç alamamıştık kendimce böyle bir sonuç çıkardım.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
eneto560
Ben hiç kullanmadım yükümlülükleri nedir ne değildir bilmiyorum, ihtiyacı olan kişiler için eczacı gibi düşündüm nedense çok garip gelmedi bana.

Burada çevre mühendisliği diplomamızla çalışan arkadaşlardan af diliyorum muhtemelen maddi ve manevi sorumlulukları vardır belgeyle yapacağınız işlerde, adli olarak da vardır sizler konuya vakıf mısınız, neyi ne için istiyorsunuz daha detaylı yazarsanız yardımcı olunabilir belki. Çalışmayan ve işe ihtiyacı olan arkadaşım var yönlendirebilirim ama iş arıyor yani daimi 5 yıl bağlanmaz.

Maalesef 2014 yılı mezunu bir arkadaşımız ara dönemlerde başka işler yapmış olup uzun süre de şu an olduğu gibi işsiz :( Böyle problemli durumlar varken ben sizi linçleyemedim forumdaşlarımdan da özür dilerim.

Ben burada çoj yanlış anlaşılmışım kendi danışman firmamızı açıcağız ve şartları var ben 3 yıllık bir tecrübeye sahibim 2 yıllık bir arkadaşım var ama çevre danışman firması açmam için 5 yıllık bir personele ihtiyacım var. O yüzden bu ilanı verdim ama buradaki arkadaşlar beni yanlış anlamış daha önce çalışmış iş yapmayan birine ihtiyacım olduğu için böyle yazdım

Yoo gayet de doğru anladık aslında. Siz yeni açacağınız firmaya kiralık belge arıyorsunuz. Biz de ÇMNet ailesi olarak bunun yanlış bir davranış olduğunu belirtmeye çalıştık. Çünkü sizin kiraladığınız bir belge, işsiz kalmış bir arkadaşımız anlamına geliyor. Kontrolsüz danışman anlamına geliyor. Ondan sonra da insanların ağzına "şu danışmanlar da bir iş yapmıyor anca kopyala/yapıştır" lafı verilmiş oluyor.

Merhaba. Çevre görevlisi başvurusu yaparken mobil imza ile başvuru sahibi aynı kişi değil hatası alıyorum. Fakat aynı kişi. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.