Çevre Görevlisi Belgesi

M. Hayri Cüneydi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar merhaba.Çevre Görevlisi Belgesi için başvurumu kontrol ettiğimde "Kabul Edildi" diyor."Belge" yazısının üzerine tıkladığımda java yüklüyor,açılan pencerede "Belge Üzerinde İmza Yok" diyor."Göster" tuşunu tıkladığımda ise "Dosya '%PDF-'ile başlamıyor" şeklinde bir uyarı yazısı çıkıyor ve belgeyi açmıyor.Bilgisayarımda PDF dosyalını açmak için Adobe Reader yüklü.Java yüklü.Ayrıca ekranın altındaki "İmza" ve "İmza Sil" bölümleri pasif."Geçerlilik Kontrolü" tuşu çalışmıyor.Kısacası ben belgeme nasıl ulaşabilirim.Bilen biri varsa yardım etsin lütfen.

yarabandı

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Belgeyi görüntülemeye çalışırken de e-imza kullanılıyor. Mobil imzada nasıl oluyor bilmiyorum. Ama e-imza kullanıyorsanız ve sisteme onunla giriş yapmadıysanız belgenizi görüntüleyemezsiniz.

M. Hayri Cüneydi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Sisteme mobil imza ile giriş yaptım.Mobil imza ile giriş yapıp da sonradan görüntüleyebilen arkadaşımız varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Nebiye K.

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba, ben de çevre görevlisine başvuru yapmaya çalıştım ama e-imza yada mobil imza isteği var. Bu konuda bilgi sahibi degilim nasıl bir yol izleyeceğim bilgi verebilirmisiniz?

M. Hayri Cüneydi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Bu arada benim görüntüleme sorunum belgeyi mail adresime göndermeleri ile sonuçlandı.Bilgilerinize.

Ceyda Ulupınar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba benimde başvurum onaylandı fakat belge kısmı açılmıyor belgeme nasıl ulaşabilirim acaba.

Kaan Kurt

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Çevirim içi yazılım portalında Çevre görevlisi Belgesine ulaşılamıyor.Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı arkadaşlar?

Sordan X14

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
evet aynen ulaşamıyorum

bll_2081

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
bende belgeyi indirdim ne var içinde diye boş cıktı hayal kırıklığı yaşadım :p

melahat

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Şuanda yazılım portalından Çevre görevlisi Belgesine ulaşılamıyor. Çevre görevli belgemizi görüntülemenin başka bir yolu var mı?

SenayKS

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Bakanlık ile görüştüm arkadaşlar. Sistemde yenileme olduğunu ve belge görüntülemenin bize kapatıldığını bildirdiler.

melahat

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Tamam cok tesekkur ederim bilgilendirmeniz icin

inanc788

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
belgeyi nezaman görebileceğimizi söyledilermi acaba?

E

Emrah6161

Bilgisayarınızın otomatik güncellemelerini kapatın açık olması durumunda javanızın sürümü değişecektir. javanızın sürümünün değişmesi durumunda belge görüntüleyemez (Çevre görevlisi belgesi sistemde güncelleme olduğundan dolayı görünmemektedir) veya imzalama yapamazsınız javanızın sürümü 32 bit 1.6.24 olmalıdır

SenayKS

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba, ne zaman görüntüleneceği konusunda net bilgi veremediler maalesef. Ben de her gün girip kontrol ediyorum bir değişiklik var mı diye...

sdagtekin

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
e imza ile ilgili sorunun çözümü sadece 0312 410 11 11 numarası mı arkadaşlar, ben en son taahhütname imzalama kısmın da imzala yaptıktan sonra 'tamam' butonu çıkmadığı için tamamlayamıyorum, imzalanmadan kalmış oluyor, bir bilgisi olan var mı ?

İpekszksn

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
e imza ile ilgili sorunun çözümü sadece 0312 410 11 11 numarası mı arkadaşlar, ben en son taahhütname imzalama kısmın da imzala yaptıktan sonra 'tamam' butonu çıkmadığı için tamamlayamıyorum, imzalanmadan kalmış oluyor, bir bilgisi olan var mı ?
Javanızı kontrol edin bence Selma Hanım, geçenlerde bende çok zorlandım. Adobe ve javayı tekrar yükledim düzeldi...

Yukarı