• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi eğitimi [3-9 nisan 2014]

Fiyatta daha yüksek bedeller söyleniyordu. Bu nedenle bedeli gördüğümde sevindim. Ama yeni mezun ve henüz çalışmamış birisi için fiyat kesinlikle çok yüksek. Ben katılacağım ancak 8 Nisan'da bir tesisimde birleşik çevre denetimim var. Benim katılacağım eğitim 6-9 Nisan arasında. Katılırsam %80 devamlılık sağlayamayacağımdan kabul edilmeyecek. Ne yapacağım bilemiyorum.

@Beste Kurt
Elektronik imza gelse bile sistemde sıkıntı vardı son günler, tanıdıklarım başvuru yapamadı.

anladığım kadarıyla artık çevre muhendisleri içinde tamamen sınavla belge alımı başladı. para tuzağı bu tarz şeyler başka bir şey değil. Yanlış anlaşışlmasın ama bana öyle geliyor. Daha 2 yılım belgenın dolmasına 2 yıl sonra alırım eğitimi:))

çevre mühendisliği eğitimini 3 güne sığdırmışlar. bilseydik bizde 4 yılımızı heba etmez 3 günlük çevre mühendisliği eğitimi akabininde 3 günlük mevzuat eğitimi sonunda sınava girerek belge alırdık.

Sınavın biz çevre mühendislerine yapılmasına karşıyım fakat madem sınav yapılıyor en azından bizimle diğer mühendislik dalları arasında caydırıcı bir fiyat farkı olması gerekiyor.Bakanlığa göre 4 yıl verdiğimiz emeğin,ailemizin döktüğü onca paranın,umudun her şeyin karşılığı 300 liraymış!!!

gerçi mahalle arasında da bakkal kalmayacak ya.. indirimli günlerden birinde sayılardan oluşan hiper marketten aldım demek lazım :islik:

Ben verdim 300 lirayı belgeyi verdiler ehliyet bile daha pahallı :)

@yara_bandi
COkobelge egrisi :)) tanjanti da karsi bölü komsudan cevre gorevlisi büyüktür cevre mühendisine eşit oluyor :)