• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi eğitimi ve belgesi

MaTRaKCS

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İşsiz
Merhabalar;

Çevre Görevlisi Eğitimini uzun zamandır takip ediyorum ve hala bir açıklama yok. Aradığımızda yakın zamanda açıklanacaktır deniliyor. Mail attığımızda dönüş yapılmıyor. Çok saçma bir kayıt olma sistemi kurulmuş ve çok anlamsız. Daha önceden kayıt olan ve belgeyi alan meslektaşlarıma birkaç sorum olacak hem ben hem de belge hakkında bilgi almak isteyen diğerlerine faydalı olur sanırım.
- Eğitim uzaktan mı olacak ? olacaksa sınava tabii tutulacak mıyız?
- Kayıt olduktan sonra e-imza şart mı? en uygunu ya da alternatifleri nedir?
- Sistemde yüklememiz için Diploma/mezuniyet belgesi isteniyor. Diploma arkalı önlü taratıp sistememi yükleyeceğiz?
- Mevzuat eğitimine katılış belgesi diye bir belge yüklememiz isteniyor. Bu belge nedir? Neden temin edilir? Yükleme nasıl olacaktır?

Çevre görevlisi takip linki :
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Sistem Kayıt linki :

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    66.4 KB · Görüntüleme: 17
Aslında bu konuda açılmış başlıklar var ama tekrar söyleyeyim. Siz yeni mezun olduğunuz için aday çevre görevlisi eğitimi açılacak. Bu eğitime katıldıktan sonra size bir eğitim belgesi verilecek. eğitim sırasında her konu başlığı sonunda ufak testler var. Bahsettiğiniz o belge. eğitim uzaktan olacak, belgeleri yüklemeniz için e imza şart. E imza konusunda tavsiye yapmayım çünkü her firmada farklı sorunlar var ama ben kendininkini söyleyim Turkcell mobil imza kullanıyorum. diplomanın ön yüzü yeter sizden hangi bölümden mezun olduğunuzu kontro ediyorlar