• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi eğitimi

arkadaşlar bakanlıktan bakıyorum ama daha bir hareket görmedim. bu eğitim tarihi belli oldu mu bilen duyan var mı?

bir de merakımdan soruyorum. nisanda eğitim yaptılar ancak sınavını yapmadılar ya da ben görmedim. yapıldı mı yapılcak mı bilen var mı?

evet direkt şubeden ad soyad tc ve ben şey yazdırdım çevre mühendisleri çevre görevlisi eğitimi için gerekli ücret yazdırdım

Arkadaşlar merhaba, bakanlığın sitesindeki linke tıkladığımda tucev e yönlendiriliyor fakat sitede başvuru formu ile alakalı birşey göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Dekont no/sıra no/referans no kısmına ne yazacagız dekontta göremedim ?

işlem tarihi sonunda harf i,le başlayan rakam ile devam eden nunmara

@mustafa yetim
birazdan parayı yatıracağım dediklerinize uygun olarak da başvuru yapacağım.. sorun olmaz değil mi gerçi birinci ağızdan öğrenmişsiniz :)

ben şahsen >Tücevden aldım bu bilgiyi

banka görevlisi bana onu gösterdi

havale referansı kısmınıda yazacakmıyız

Dekont no tamam da ..sıra no ve referans no hangısı?

benım dekontumun altında havale referansı diye birşey yazıyor ..onuda yazacagım değil mi

valla bir bilgim yok o konuda öğleden sonra tucev i arayıp sorabilirsiniz hatta bizede tam bilgi verirseniz sevinirim

arkadaşlar ben ücreti internetten yatırttım ama başkası yatırdı benim adım yazmıyor sorun olur mu acaba başvurumu da yaptım gerçi de

havale referansınıda yazdınız mı acaba?