• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi eğitimi

arkadaşlar bakanlıktan bakıyorum ama daha bir hareket görmedim. bu eğitim tarihi belli oldu mu bilen duyan var mı?

bir de merakımdan soruyorum. nisanda eğitim yaptılar ancak sınavını yapmadılar ya da ben görmedim. yapıldı mı yapılcak mı bilen var mı?

referans yazmıyor fonksiyon no dekont no kullanıcı no fiş no yazıyordu bende sadece dekont no yazdım sanırım başvurum yanlış oldu

arkadaşlar ücret sabit mi? yani çevre mühendisi olan,olmayan aynı ücret ve aynı hesaba mı para yatırıyor acaba?

hayır sinan kardeşim çevre mühendisleri 850 diğer meslek grupları 1200 tl

gamze hanım ben öğleden sonra bir arayıp soracağım bakalım ne diyecekler

pardon 1250 tl

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
diğer meslek grupları

bende arıyorumsürekli mustafa bey 1 saattir yaklaşık ama hat meşgul soracak bir sürü şey var başvuru yaptım ama doğru mu yanlış mı hiç bilmiyorum

firma adı : Bireysel Başvuru
vergi dairesi A
vergi numarası 1 yazdım sorun olur mu

o kadar hayati bir konu değil diye düşünüyorum sorun çıkaracaklarını sanmıyorum

Herhangi bir kuruluşta çalışmayan katılımcılar başvuru formundaki Firma fatura bilgileri kısmına "BİREYSEL", vergi numarası ve vergi dairesi kısmına da "TC" yazmaları yeterli olacaktır.

ben tücevi aradım bana 0 yazın dediler

ben dokontun üstünde ki vergi numarası ve daıresını yazdım gectım :D

acaba tüçev e ulaşan varmı kaydımız onaylandımı yada kayıt gerçekleştimi

@mustafa yetim
ben aradım sordum kaydım ulaşmış ellerine. para yatıp yatmadığını göremiyolarmış şimdi bir kaç gün sonra tekrar ararsanız iyi olur dedi.
biz zaten mail atacağız dediler.

@gamzegül
evet arayıp teyit ettirmemiz gerekiyor mu acaba?

Duyurudan once yapanlar nolcak ? Sabah a ya da 0 1 gibi seyler yazsaniz olur dediler simdi duyuru yapmislar. Yeniden doldurmam gerekiyor mu?

kontenjan olayı var mı ? dışarda kalmayalım... tırsıyorum valla aksilikleri çeker oldum.

BEN BAŞVURUYU YAPTIM AMA BAŞVURUNUZ ONAYLANDI DİYE BİR ÇIKTI V.S. BİR SAYFA AÇILMADI. BAŞVURUSUNU TEYİT EDEBİLEN VARMI.

Dekont no yerine havale referans no girdim..'KAYIT BAŞARILI ' dedi..yanlış oldu diye tekrar dekont no girdim başvuru yaptım,bu seferde , ''KAYDINIZ ZATEN VAR ,İLETİŞİME GEÇİN '''diye uyarı verdi.... bişey olur mu acaba?? Şunlara ulaşan var mı ? Sinir ettiler telefon çalsa bile kaldırıp bakmıyorlar. Adanalı damarıma basıyorlar , şimdi döner bıçağını alıp gidecem oraya:acpsnr::mad:

@Servin Uludağ

Adanalı damarı :komik: sakin olun servin hanım değmez bunlara ;)