• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi hesap numarası değiştimi?

Merve Hatice

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar
(Hesap IBAN No: TR3100 0100 0760 0600 2368 5001)
bu hesap numarası kapandı dediler bankada parayı yatıramıyorum ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz????????

Cevap: çevre görevlisi hesap numarası değiştimi??????????????

: o hesaba eft yap eğer yanliş ise paran hesabına iade edilir. doğru isede sorun değil önemli olan dekontonu alip onlara göndermen ...

Cevap: Çevre görevlisi hesap numarası değiştimi?

Eft olayi Şİmdİlİk sakincali olur bakanliklarin İsmİ deĞİŞtİĞİnden bÜyÜk bİr İhtİmal gerİ dÖner

az önce ben bakanlığı aradım hesap numarası kapatılmış çevre mühendisleri için yeni hesap numarası duyurulacakmış bekleyin dediler

gerdi dönsün zaten:) sen dekontunu al yolla:) o parayı onlar bizden hak etmeden alıyorlar...

merhabalar ,
bende belgeyı almak ıstıyorum eger hesap no degısmısse burada paylasırsanız cok sevınırım

Bir diğer sorunda bakanlıklar ayrıldığı için hangi sayfadan açıklayacak. hala e işlemler eski sayfada bulunuyor :))

Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik Ek-1 listesinde yer
alan faaliyetler ile Çevre Görevlisi, Çevre Danışmanlık Firması Yeterlik Belgesi ücretlerinin Döner
Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Türkiye Halk Bankası Demirtepe Ankara Şubesi nezdindeki
IBAN No: TR41 0001 2009 3890 0005 0000 05 Nolu hesabına yatırılması gerekmektedir.

ilgili link:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

bakanlıgın adı değiştigi için yeni adıyla yeni hesap numaraları oluşturmuşlar arkadaşlar,

yeni hesap numaraları için;

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

bende aynı şekilde bakanlığı ardım dün bakanlığın değişmesinden dolayı kapatılmış hesap. bizde yeni hesap numarasını bekliyoruz dediler birkaç gün içinde ilan edilecekmiş.

peki dekontu aldıktan sonraki işlemleri nereden nasıl yapacağız bu sitedeki işlemleri takip olurmu

@seezgn

yayınlandı buyrun hesap numaraları...

Ekli dosyalar

• Döner Sermaye Hesap Numaraları.pdf
    605.6 KB · Görüntüleme: 60

ben 27.07.11 de eski hesaba para yatırdım,fakat internetten belge müracaatını dün yani 02.08.11 de yaptım. değerlendirmede diyor ama acaba bi problem çıkarmı? yeni hesap numaralarının yayınlanma tarihi de 02.08.11..