Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Görevlisi olarak kayıt olma

Konu, 'ARŞİV' kısmında Ömer Taşdemir tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer Taşdemir

  Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

  Arkadaşlar yeni başladığım fabrikada çevre görevlisi oalrak sisteme kayıt yapmam gerekiyor. Fabrika daha önce danışmanlık firması ile çalışıyordu bugün itibari ile ayrıldı. Tesisi kendi sayfamdan kaydetmem için nasıl bir yol izlemem gerek bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Sanırsam belli bir süre içinde de kayıt olmam gerekiyormuş.
   
 2. Cengiz Umutlu

  Cengiz Umutlu CMNet Üyesi

  Kendi sayfanızdan, Tesis işlemleri > İşletme protokolü işlemleri > firma bilgileriyle giriş yapın oradan kendinizi firmaya atayın.
   
 3. Ömer Taşdemir

  Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

  Cengiz bey teşekkür ederim şimdilik kayıt yapamıyacağım çünkü mobil imza açtırmam gerekiyor. Bide onunla ilgili bişe sorucam;
  benim kendi hattımda mobil imza var fakat yeni başladığım bu fabrikada kendi hattımı kullanmıcam şirket hattını kullancam şirket hattı alıp mobil imza yükleterek onu kullancam. Sormak istediğim ise bu hattın benim üstüme kayıtlı olmaması işlemlerimi yapmam da bir sıkıntı çıkarır mı?
   
 4. İrem Bengisu Erol

  İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

  Hat şirketin de olsa, mobil imza için hattınızı açarken kullanıcı olarak sizi gösterecekler.

  Sıkıntı sebebi değil, merak etmeyin..
   
 5. Ömer Taşdemir

  Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

  irem hanım teşekkür ederim dediğiniz gibi oluyorsa sıkıntı olmayacak demektir.
   
 6. Ömer Taşdemir

  Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

  Peki arkadaşlar mesleki bilgiler kısmını da doldurcak mıyım yoksa bu bölüm işten ayrılırken mi doldurulan bölüm.. daha önce ki danışmanlık firmamda çalıştığım dönemler yazıyor, acaba dedim burada da başlangıç tarihi ve diğer bilgileri doldurup işten ayrılış tarihini boş bırakarak kaydediyor muyuz?