• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi sınav sonucu hkn.

KübraEyrek

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ECOFİRM MADENCİLİK TARIM ORMAN ENERJİ MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.
Merhaba Arkadaşlar;

Sınavdan 69 almış birinin çevre görevlisi olma durumu nedir? Bazen kontejanlar dolmayıp 69 alan kişiler de Çevre Görevlisi olabiliyor diye bir söylenti duydum gerçeklik payı nedir??

tam olarak bilmediğim bir konu ancak böyle bir söylemi duyunca sormak istedim.. Firmada bir arkadaşımız 69 aldı da :) :)

hiç sanmıyorum böyle bir kontenjan olacağını bugüne kadar hiç duymadım da. arkadaşınıza çok heveslenmemesini söyleyin bence :) yada bir soru iptal edilirse falan ancak öyle olabilir.

Kübra Hanım, piyasada Çevre Görevlisi olup da Çevre Mühendisi olmayanlar varken 69 alan birini Çevre Görevlisi yapmayacaklardır :) Naçizane fikrim arkadaşınız Çevre görevlisi değil de Mühendisi olmayı düşünse çok daha iyi olur. Çevre Görevlileri Çevre Mühendisliği yapmıyorlar çünkü :) Üzülmesine gerek yok yani ;)

Ben Çevre Mühendisi olarak Çevre Görevlisi olma hakkının sadece bize verilmesinden yanayım ancak maalesef önüne gelen her mühendis Çevre görevlisi olma hakkına sahip oluyor. Üzücü :( :(

@KübraEyrek

Sadece bize verilecek olsa böyle bir "çevre görevlisi" tanımına gerek kalmaz zaten :)

Ben zaten kabul etmiyorum"Çevre görevlisi" sıfatını mecburiyetten kullanıyorum :bsmagryr: