Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi sınav sonucu hkn.

Konu, 'ARŞİV' kısmında KübraEyrek tarafından paylaşıldı.

 1. KübraEyrek

  KübraEyrek CMNet Üyesi

  Merhaba Arkadaşlar;

  Sınavdan 69 almış birinin çevre görevlisi olma durumu nedir? Bazen kontejanlar dolmayıp 69 alan kişiler de Çevre Görevlisi olabiliyor diye bir söylenti duydum gerçeklik payı nedir??
   
 2. Serkan Çiçekay

  Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

  şu kadar kişinin çevre görevlisi olması gerekiyor bir şart mı var? hangi kontenjan bu?
   
 3. KübraEyrek

  KübraEyrek CMNet Üyesi

  tam olarak bilmediğim bir konu ancak böyle bir söylemi duyunca sormak istedim.. Firmada bir arkadaşımız 69 aldı da :) :)
   
 4. Serkan Çiçekay

  Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

  hiç sanmıyorum böyle bir kontenjan olacağını bugüne kadar hiç duymadım da. arkadaşınıza çok heveslenmemesini söyleyin bence :) yada bir soru iptal edilirse falan ancak öyle olabilir.
   
 5. KübraEyrek

  KübraEyrek CMNet Üyesi

  Teşekkür ederim...
   
 6. Oğuzhan Başıbüyük

  Oğuzhan Başıbüyük CMNet Üyesi

  Kübra Hanım, piyasada Çevre Görevlisi olup da Çevre Mühendisi olmayanlar varken 69 alan birini Çevre Görevlisi yapmayacaklardır :) Naçizane fikrim arkadaşınız Çevre görevlisi değil de Mühendisi olmayı düşünse çok daha iyi olur. Çevre Görevlileri Çevre Mühendisliği yapmıyorlar çünkü :) Üzülmesine gerek yok yani ;)
   
 7. KübraEyrek

  KübraEyrek CMNet Üyesi

  Ben Çevre Mühendisi olarak Çevre Görevlisi olma hakkının sadece bize verilmesinden yanayım ancak maalesef önüne gelen her mühendis Çevre görevlisi olma hakkına sahip oluyor. Üzücü :( :(
   
 8. Serkan Çiçekay

  Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

  Sadece bize verilecek olsa böyle bir "çevre görevlisi" tanımına gerek kalmaz zaten :)
   
 9. KübraEyrek

  KübraEyrek CMNet Üyesi

  Ben zaten kabul etmiyorum"Çevre görevlisi" sıfatını mecburiyetten kullanıyorum :bsmagryr:
   

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.