• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

çevre görevlisi snavı

Arzu Çelik

CMNet Üyesi
Kayıt
18 Mart 2011
Mesajlar
13
Beğeniler
2
#1
2011 ağustos ayında yapılacak olan çevre görevlisi sınavı için ücret yatırıyormuyuz?belge için ne kadar ücret yatırıyoruz. bilgisi olan var mı aceba?
 
Kayıt
10 Mart 2011
Mesajlar
16
Beğeniler
3
Şehir
İSTANBUL
#4
çevre mühendisleri olmayanlar için?
cevre müh. olmayan için tabiki sınav mevcut.. eğer ki bu konularda bilgi sahibi değilseniz üzgünüm ama sınavı kazanmanız bıraz zor.. Biara cıkmış sorulara baktım ben o dersleri üniversitede 4 yıl görmeme rağmen zorlanıyorum cevaplarken.. Hatta benım okudugum unıversiteden 2 tane hocam bakanlıkta bu sınav için verilen egitimlerde görevliydi hala bulunuyorlarmı bılmıyorum..

Yanılmıyorsam antalya'da toplanılıp bu sınav için dersler verılıyor.. Ve ordakı tüm masraflarda sınava katılacak kişiye ait diye bılıyorum, bir sitede de görmüştüm ücret 1000-2000 tl civarı deniliyordu ama nekadar dogru bılmıyorum.. Link bulursam veririm burdan

Şimdiden size başarılar umarım istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz...
 

Arzu Çelik

CMNet Üyesi
Kayıt
18 Mart 2011
Mesajlar
13
Beğeniler
2
#6
çedde 3 ıl tecrübem var az çok biliyorum yönetmelikleri ama sınav soruları dediğiniz gibi zor. denemek istiyorum. teşekkürler yardımlarınız için :in: