Çevre Görevlisi Sözleşmesi

Kayıt
3 Aralık 2010
Mesajlar
129
Beğeniler
33
Şehir
Ankara
#1
Anlaşılan tesisle yapılan sözleşme örnegi gereklidir bakanlık tarafından yayınlanan ögle bir sözleşme örneği varmı yardımcı olursanız sevinirim.
 

Tarık Can

Genel Yönetici
Kayıt
11 Aralık 2008
Mesajlar
1.151
Beğeniler
685
Şehir
Aydın, İzmir, Manisa
#3
Özlem Hanım;

Şirketler genelde Hizmet Alım Sözleşmeleri'ni bu çevre görevlisi yönetmelik kapsamında revize ederek yapıyorlar; taslak sözleşme örneği felan yok. Sözleşmeye ekleyeceğiniz maddeler sizin (şirketinizin) inisiyatifinize ve hassasiyetinize bağlı olarak değişir. Ve ayrıca hiçbir şirket size sözleşmesini paylaşmaz diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar...
 
Kayıt
3 Aralık 2010
Mesajlar
129
Beğeniler
33
Şehir
Ankara
#4
Tarık bey ve gülfer hanım teşekkür ederim. Ben sadece sözleşme örnegi olup olmadıgını bilmek istedim. Şirkete baglıysa tamam o zamn
 
Kayıt
16 Nisan 2011
Mesajlar
5
Beğeniler
0
#5
Cevap: Çevre Görevlisi Sözleşmesi

özlem hanım elimde bir kaç çeşit sözleşme var. İsteseniz bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz ve ordan gönderebilirim aynı üniversiteden mezun olduğumuz için :)
 

yasemink

CMNet Üyesi
Kayıt
10 Haziran 2011
Mesajlar
1
Beğeniler
0
#6
Cevap: Çevre Görevlisi Sözleşmesi

Tarık bey,

Sözleşme örneğini bana da gönderebilirseniz sevinirim.

İyi günler

Yasemin Kapıcıoğlu

[uyar]İnternet ortamında tamamen büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelmektedir. Bu nedenle forumumuzda da tamamen büyük harflerle yazı yazmak yasaklanmıştır. Ayrıca forumda e-mail adresi verilerek dosyaların sadece size gelmesini sağlarsanız paylaşım zincirini zayıflatmış olursunuz. Herkese anlayışından dolayı teşekkür ederim. Fatih Özcan [/uyar]
 

Kuzey_61

CMNet Üyesi
Kayıt
24 Mayıs 2011
Mesajlar
5
Beğeniler
0
#7
Cevap: Çevre Görevlisi Sözleşmesi

Sözleşmeler firmanın kendi inisiyatifinde oluşturduğu formattır. Genel format olan hizmet alım sözleşmelerinin kendi şirket ve işletme durumuna göre değiştirilip kullanılabilir.Burada bakanlığın istediği sözleşme yapılıp yapılmadığı yoksa sözleşmenin içeriğine bakmıyorlar zaten.Yinede sözleşme yaparken içeriğindeki maddelere dikkat edilmesi gerekir zira sonuç olarak alınan sorumluluk bireysel olarakta şirket olarakta büyük.
 

devrimtt

CMNet Üyesi
Kayıt
14 Eylül 2009
Mesajlar
1
Beğeniler
0
#8
Bir fabrikada kalite departmanında çalışmaktayım. İşyerim geçirdiği denetimden dolayı çevre görevlisi belgesine ihtiyaç duydu. Benim de belgemin olduğunu biliyorlar ve kullanmak istiyorlar. İşyeri ile aramda bir sözleşme yapılması gerekmekte ve sorumluluk işverende olacak şekilde nasıl bir sözleşme hazırlanabilir, Örnekleri var ise acil olarak ihtiyaç duymaktayım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
 
Kayıt
2 Mayıs 2011
Mesajlar
27
Beğeniler
0
#13
cansu hanım, bişey daha sormak istiyorum.Ben ağustos ayında osb müdürlüğünde çevre mühendisi olarak işe başladım.bu ay çevre görevlisi olmamı istediler.bu durumda çalıştığım yerle sözleşmemi yapacağım? işe giriş bildirgesi yerine bu sözleşmeyi mi yazacağım yoksa ağustos ayında işe giriş sgk kaydım mı? Bir de sistemde vekalet falan yazıyor yoksa tesis yetkilisinden vekalet mi alacağım ? nasıl yapacağım bu işlemleri.