• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim ilanı (2017 yılı birinci eğitim)

Arkadaşlar bu referans numarasını nasıl aldınız? Ben istanbul için cuma günü aradım kimseye ulaşamadım parayı da yatıramadım o nedenle

@hlllydn
telefonla ya da elden alabilirsiniz.

Telefon : (0212)318 41 00
Yarın mesai saatleri içinde ekteki dahili numaraları deneyin.

Ekli dosyalar

• istanbul destek hizmetleri.png
    istanbul destek hizmetleri.png
    168.6 KB · Görüntüleme: 40
@Tarık Can abna tamamen farklı bir dahili verdiler o nedenle ulaşamamıştım. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar bu çevre görevlisi belgesi için ilk olarak
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
burdan kullanıcı adı ve şifre mi oluşturmamız gerekiyor mu? Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

@Şevket Nigar İlk olarak ordan kayıt oluşturmanıza gerek yok eğitime başvuru linkinden kayıt olduktan sonra eğitim için size kullanıcı adı ve şifre gönderiyolar. Verdiğiniz link eğitimi tamamladıktan sonra lazım olucak ama şimdiden kayıt oluşturabilirsiniz.

Günaydın işlemlerimi tamamladım sisteme giriş yaptım sistemde herhangi bir video falan olması mı gerekiyor acaba yoksa direk eğitim zamanı gelince eğitime mi katılacağız yardımcı olursanız sevinirim :)

@mstfmte ben de şu an beklemedeyim. Sanırım bize mail gelecek eğitim zamaniyla ilgili. Mail geldiğinde eğitim kısmında 52 adet video göreceğiz. Diye bekliyorum ben bakalım..

Teşekkür ederim bekleyelim bakalım

Arkadaşlar çevre görevlisi belgesine dün başvuru yaptım. Eğitim ve grup sorgulama yaptığım zaman 1-10-2016 ile 16-10-2016 arası çıkıyor. Bu durumla karşılaşan oldu mu? İlginiz için teşekkürler.

@Şevket Nigar

Bende de aynı şekilde gözüktüğü için bakanlığı aradım bugün eğitim zamanımız mail gelecekti gelmedi sistemde de güncelleme olmadı dedim. 1-2 gün içerisinde eğitim için mail atılacakmış, başvuru oldukça eğitim grubu açıyorlarmış. Eylüle ekime falan kalır mıyız bu nisan için kontenjan doldu demeyin sonra dedim, yok dediler 12'si 16'sı gibi eğitimi tamamlamış olursunuz önümüzdeki 1-2 gün mail bekleyin eğitim için dediler.

Pazartesi başvuru yapanlar için 2. Eğitim grubu belli olmuş. Mail gelmedi ama eğitim grubu sorguladan çıktı, eğitimleri almaya başladım bilginiz olsun.@mstfmte @Şevket Nigar

Ben pazartesi akşam başvuru yaptım mail gelmedi eğitim sorgulama da da çıkmadı eğitime bakıyorum sürekli açılmadı benim ki daha. Sizinki maik gelmeden mi açıldı