• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim ilanı (2017 yılı birinci eğitim)

@Olgaç SürmelihindiDİ İyi akşamlar . BEn izinlisancevreden giris yaptım ama kımlık bılgılerımı kabul etmıyor . Belirtmiş olduğunuz T.C.Kimlik numarası sistemde kayıtlı olması nedeni ile kimlik bilgileriniz kaydedilemedi.. bu yazıyor . Ne yapmalıyım

Ben egıtıme ordan kayıt yapcam sanarak kayıt yapmistim. Ama maıl adresıni yanlıs yazarak kayıt yapmıaım sanırım. Cunku kendı maıl adresımle tekrar kayit yaptım kabul etti. Ama yanlıs bı adresle kayıt edip tc yazdgm ıcın smdı kabul etmıyor

@Olgaç SürmelihindiDİ yanı tc yi daha once yazdgım ıcın kendı maılımde kabul etmıyor

attım onu bıraz once donus yaparlar degıl mı

@Sim
Aynen dönüş yaparlar. Basima gelen olayı anlatayim sistemi incelerken yanlislikla cevre gorevlisi basvurusu baslatmisim ve sanki yenileme yapmışım gibi anlasildi mail attim çözdüler.

benımde dalgınlıgıma geldı eksık yazmısım maılı o sekılde ben kayıda devam ettım kımlık bılgılerımı faan doldurdum . kendı maılım ıle tekrar kayıt oldum fakat daha onceden tc sısteme katıt oldgu ıcın kabul etmıyor

Başvuruyu yapalı neredeyse 1 hafta oldu ama hala ne gelen mail var ne giden. Sisteme de girdim video da görünmüyor. Ne yapmak gerekli? Bilen arkadaşlar paylaşırsa çok iyi olur. Teşekkürler.

@ozgemert08 Kontenjan ile ilgili yerleştirme durumu falan olabilir ama baya olmuş iletişime geç mutlaka belki eksik ya da başka bi durum vardır hallolur inşallah

Bende de aynı durum mevcut pazartesi akşam yapmıştım ben başvurumu hala mail gelmedi bende hata bildirimden mail attım bana
Merhabalar,
Eğitim grupları parça parça açılmaktadır. Sizin eğitiminiz henüz açılmadı. Eğitiminiz başladığında mail yoluyla bilgilendirileceksiniz. Herhangi bir problem bulunmamaktadır.
Diye mail geldi bende bekliyorum. Size de mail gelirse paylaşırsanız çok sevinirim. @ozgemert08 @Şevket Nigar

@gencturk sisteme giriş yaptığınızda ana sayfada hata geri bildirim butonu var oradan mesaj atarak sorununuzu anlatırsanız hemen yardımcı oluyorlar, ben o şekilde hallettim.

Salı günü başvurum onaylanmıştı bana hala mail gelmedi video falan da yok. Hata bildirimden 2 kere yazdım bir yanıt gelmedi bakanlığı da aradım mailleri sistemciler gönderiyor bilgimiz yok tekrar mail atın dediler. Beklemedeyim...

Aynı gruptayız demek ki bende de ; Grubunuz : ÇEVRE GÖREVLİSİ EĞİTİMİ 3.GRUP
Eğitim Zamanınız : 10-04-2017 09:11 ile 18-04-2017 23:59 tarihleri arasi yazıyor. Eğitimlere daha bakmadım erken izlememizde sıkıntı olmaz heralde yine değil mi ? @Şevket Nigar

@ezgisultanbaser Sorun olacağın sanmıyorum benim arkadaşıma da mail gelmedi videolar açılınca başladı eğitime aradığında da videolar açıldıysa başla demişlerdi.