• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

@asudecavdar
hahayttt aynen madurum da madurum:d siz madur olmadınız mı ?

@ali fuat kanayan yaramıza tuz basmayalım lütfeno_O Ben bu eğitimi çoktan aldım ve belgeyi kullanıyorum.Yardımcı olmak adına paylaşımda bulunuyorum.:harika: BEN ÖZEL SEKTÖR MAĞDURLARINDAN SADECE BİRİSİYİM:koptum::komik::agla:

@asudecavdar :) hepimiz özel sektör madurlarındanız asude hanım bu arada nerelısınız demıycem kı sızın ısmınızı yazınca dırek kaza haberı ıle karsılastım 2013 samsun havza da kaza yapmıssınız cok geçmiş olsun

eğitim slaytlarındaki yönetmelikler güncel değildi arkadaşlar :) ileri sarın, matematik sorularını yanıtlayın. geçiniz gidiniz efenim :)

Merhaba arkadaşlar,
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
sistemini bir kaç dakika ayırıp inceler misiniz? burada atık taşıma araçları ve atık geri kazanım tesisleri arama motorları bulunuyor.

@Çevreci Kardeş @asudecavdar Malesef ülkemizde eğitim seviyesinin ne derece düştüğünü daha iyi anlıyoruz. Herşey formalite. Öğretmek öğrenmek sıfır. Biz de hazır cevapları kullanarak buna ayak uyduruyoruz :)

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
lisanslı araç ve atık geri kazanım tesislerinizi bulmaya yarayan sistemimize giriş yapıp önerilerde bulunursanız çok memnun olurum.