• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

@nureris
Yalnız olmadığıma sevindim,böyle bir sorunla karşılaşmış olmamıza üzüldüm.Düzeltilmesini veya iletişim kurmaya çalıştığımız birimlerden bir geri dönüş sağlanmasını bekleyeceğiz gibi duruyor.

Arkadaşlar başvuruda bütün gerekenleri yapmama raģmen e-imzala butonuna tıkladığım halde başvurum onaylanmıyor, yardım ederseniz çok sevinirim

Merhabalar, arkadaşlar bende de böyle bir sorun var. Yardimci olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• 15282266920301894084031.jpg
    15282266920301894084031.jpg
    49.2 KB · Görüntüleme: 36
@Cengiz55
Biz senelerdir çözemiyoruz o imza işini siz bir günde mi çözeceksiniz!

E-İmzanın java sürümünden kaynaklanabilir..
E-imza ile Uyumsuz Java Sürümleri:
Aslında bu sorun çok saçma fakat maalesef yapacak bir şey yok. Devlet kurumları bu siteleri özel sektöre ihale şeklinde yaptırdığı için bazı tecrübesiz firmalar yazılımları geliştirememekte. Bu nedenle de sizden eski sürüm java versiyonları istemekte. Misal Kamu ihale kurumu 8. 31 java versiyonu ile çalışırken Çevre bakanlığı e-imza giriş bölümü 6. 37 java sürümü ile çalışmakta. Bu nedenle java sürümlerini doğru yüklemek gerekiyor.

çevre görevlisi eğitimi katılımınız bulunmamaktadır sorunu yaşayan arkadaşlar sorununuz düzeldi mi? Bende hala aynı şekilde duruyor,muhatap yok yetkililerden sinirlerim bozulmaya başladı bu durum yüzünden...

Dün en azından siteye girilebiliyordu,bugün eyeterlik'e de girilemiyor :koptum:

@yalcinkus08
Teşekkürler,beklemeye devam o zaman sistemin düzelmesini çünkü komple gitti sistem:komik:

Arkadaşlar bende sistemdeki eğitiminiz bulunmamaktadır durumu düzelmediği gibi sayfa açılınca karşıma gelen bilgiler de başka bir üniversiteden başka bir tarihte mezun olmuş bir meslektaşımızın bilgileri yani kısacası bilgileri düzeltemedikleri gibi, güvenliğini de sağlayamıyorlar başkalarının bilgileri çıkıyor karşıma. Bu sorunlarla ilgili aradığınız telefon numarası nedir arkadaşlar maillere geri dönüş yapmıyorlar,okuduklarını bile sanmıyorum :mad:

@milhan
18.sayfadaki mesajımı kontrol edin. Sizi de etiketleyerek linki paylaştım zaten.

eğitim videolarını izleyip sınavları cevaplıyorum. ancak, sınav puanlarını göremedim. Nerede görebilirim.

Çevre İzin Lisans Yönetmeliği Videosunu indiren var ise paylaşabilir mi?

@Gökalp Minik

Çevre İzin Lisans Yönetmeliği videosu mevcut ise paylaşabilir misiniz?

Son vize yenileme eğitimine mi giriyorsunuz acaba.cevaplar aynı mı

@Orhan_Yılmaz
Son vize yenileme eğitimine mi giriyorsunuz acaba.cevaplar aynı mı

Daha önce onay Sürecinde olupta Çevre Görevlisi Belge başvurusu onaylanan var mı?

Eğitim videolarını cep telefonundan izleyebilen var mı? Yada bilgisayar için hangi program yüklü olmalı. Ben internet cafede buldum en son çözümü ama malesef süre çok fazla

Eğitiminiz bugün başlıyor diye pat diye mesaj attılar, belki yıllık izindeyim belki şehir dışı görevindeyim. insan önceden atar ki o haftayı ayarlayalım. Delireceğim ya. İş yerinden izleyemiyorum port açın diyor, portu açacak adam izinde. 3 günüm bitti bile. Kaç günde yetişir tüm eğitimler acaba açmayı başarabilirsem?
Evde cep telefonundan da halledebilir miyim?

:(

Cep telefonu olmuyor ama tablet bilmiyorim

Internet cafede girmek sorun olur mu bilen var mi

Atık yağla ilgili naçizane bir iki yanlış düzelttim
20. Atık Yağlar
1c 2b 3e 4b 5d 6b 7a 8a 9c 10a 11a 12d 13b 14c 15d 16c 17c 18d 19a
3, 6, 7 ve 8 inci soruları ben farklı işaretledim sonuç başarılı :harika:

@nurten

Hayır eğitimi başarıyla tamamladınız ibaresini görmeniz yeterli

eğitim bitti sertifikamı indirdim sonraki süreç nasıl olcak bilginiz var mı ?

@Gizem M.
Eğitimi tamamlayarak sertifikasını alan adaylar, çevre görevlisi belgesi başvurusu yapmak için Bakanlığımız ÇED, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü’nün web sayfasında
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
e-devlet üzerinden giriş sağlayacak ve “Çevre Görevlisi Belgesi Vize Yenileme Başvurusu”nu seçerek, e-imza ile elektronik olarak başvuru yapacaklardır.

başka sorularınız olacaksa da
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
bu sayfayı iyice okuyabilirsiniz :))