• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

teşekkür ederim yardımlarınız için belge başvurusunu yaptım sadece onay bekliyorum.

teşekkür ederim yardımlarınız için belge başvurusunu yaptım sadece onay bekliyorum.

eğitim videoları bitince mi 250 tl yatırıyoruz yoksa eğitim aşamasında mı yatırmalıyız bir süresi var mıdır?

eğitim bitiş tarihim 22 ekim bu tarihe kadar para yatırmam mı lazım yoksa eğitimi tamamlayıp daha sonra da o işlemleri yapabilir miyim?

@Serkan Çiçekay
Öncelikle eğitimi bitirmelisiniz. Daha sonra para yatırma ve diğer işlemlerle uğraşabilirsiniz

cevapları bulamayanlar bana ulaşabilirler

E- imzada tavsiye ettiğiniz bir yer varmıdır e-tuğra, ptt vs ? veya fark ediyor mu alınan yer

kolayca virüs bulaştığı söyleniyor ne kadar doğru bilmiyorum ama ptt için

Arkadaşlar eğitim süreleri içinde eğitimi bitirdim ancak e-imza belge ücreti vs. bunları da eğitim süreleri içinde mi halletmemiz gerekiyordu?

32.videoya kadar var arkadaşlar burda

Ekli dosyalar

• CEVAPLAR.docx
    25.3 KB · Görüntüleme: 695
arkadaşlar sertifikam yanlış düzenlenmiş kimle irtibata geçmem lazım bilgisi olan

@Arzu Cürebal
Cevapların tamamını vermiştim konu başlığında :)

@mcelebi
Sertifikanda isminle ilgili bir problem mi var ?

@Joffrey Baratheon
Bu soruya cevap verebilen var mı arkadaşlar?

harfler ı değil i mesela "ş" değil "s" sadece bendemi diyeceğimde i olarak yazılan arkadaşlarım var

@AltugCaglar
Eğitimin amacı sertifikayı almak. Diğer işlemlerin bildiğim kadarıyla süre sınırı yok. İstediğiniz zaman e-imzayı alabilir. istediğiniz zaman ücreti yatırabilir ve istediğiniz zaman Çevre Görevlisi belgesini alabilirsiniz.

1yıl geçerliliği var diye biliyorum

@mcelebi
Uzaktan Eğitim Sistemine tekrar giriş yapıp, sağ üstteki profilinize tıklayın. İsminizi OLMASI GEREKTİĞİ gibi tekrar yazın. Ve belgeyi tekrar indirdiğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz