• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

Eğitim grubunuz ve eğitim alma tarihi, başvuru ücretini ödedikten ne kadar süre sonra açıklandı ve mail olarak iletildi?

Merhabalar;
Bugün itibari ile vize eğitimim başlayacak arkadaşlar, bu bahsedilen cevapların olduğu video linkini paylaşabilir misiniz acaba ?

Merhaba arkadaşlar. Bu eğitimdeki videoların hepsini bu geceden önce bitiremezsek sonuç ne oluyor? Bir daha vize yenilemeye başvurulamıyor mu?

@FiruzeS
Eğitim süresi bitmeden vidoları izleyip bitirmeniz gerekiyor aksi tekdirde bir dahaki eğitim dönemine kadar beklemek zorunda kalırsınız diye biliyorum.

merhaba arkadaşlar
23 temmuz-30 temmuz arasında gerçekleştirilen uzaktan eğitim programına katıldım tamamladım ve sistem sertifikamı düzenledi.buna rağmen e-yeterlilik sitesinde
''Çevre Görevlisi Eğitimi Katılımınız Bulunmamaktadır.
Lütfen Uzaktan eğitim programına eğitim için başvuruda bulununuz.. '' ibaresi çıkmakta nasıl düzeltilmeli bu durum.

@tub_tubik
@tub_tubik
Bu durum çoğumuzda oluştu sanırım eğitimi biten arkadaşları sisteme kayıt etmeleri biraz zaman alıyor o kayıt işlemi tamamlandıktan sonra o hata kalkıyor.Aslında gördüğünüz sertfikada sadece bi taslak yani 1 hafta 10 gün süreyle o hata kalkıyor belki arayarak daha kısa sürede düğzeltilebilir.
ama sisteme girdikten sonra düzeldiğine eminim.

çok teşekkür ederim.dediğiniz gibi bıraz bekleyelim eğer düzelmez ise telefonla halletmeye çalışırım .

Merhabalar, çevre görevlisi eğitimim pazartesi günü başladı ama 1.üniteden sonra direk 3. üniteye geçti yani 2. ünite hiç açılmadı olması gereken bu mu? Eğitimi tamamlayamama gibi bir durum olur mu bilgisi olan yazabilir mi

Merhaba arkadaşlar. 25 Eylül'de ÇEVRE GÖREVLİSİ EĞİTİMİNE yaptığım başvuru onaylandığı halde uzaktan eğitim başlangıç tarihi tarafıma e-posta yolu ile hala iletilmedi.. Normalde bu e-posta hemen mi geliyor yoksa beklemeye devam mı? Bu eğitimi alan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

@Merve Aslan

Evet 2. eğitim yok diğer kalanları tamamlayıp sertifikayı aldım

@Burcu_
Teşekkürler Burcu hanım.

Eğitim bitirdikten sonra sertifika veriyor bundan sonra ki işlemler hakkında bilgi sahibi olan var mı ? Ayrıca biz bu eğitim videolarına sonradan erişim sağlayamıyoruz fakat farklı bir yerden ulaşma imkanız var mı ? Bu iki konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirse sevinirim.

@Mert Uğraşkan

Benim kursum 20-27 eylül arasındaydı

25 eylülde kursu tamamladım. 26 sında parayı yatırıp eyeterlilikten başvurumu yaptım 2 gündür onay sürecinde gözüküyor belge onaylandığı gün tekrar haber veririm.

Grubum kapandı sizin için eğitim bölümüne girip baktım evet videolar tekrar izlenebilir durumda

@decemst
kendime alıntı yaparak bir bilgilendirme daha yapayım 11 ekimden sonra eğitimler kapanabilir mi bilmiyorum daha önceki dönemlerde tamamlayanların bilgi vermesi daha sağlıklı olabilir

Online dersleri tamamladıktan sonra herhangi bir sınav veya teste tabi tutuluyor muyuz?

@Yaşar Yavuz

Zaten her videonun sonunda sizi sınavlar bekliyor o video ile ilgili. Onun dışında hiçbir sınava tabi tutulmuyorsunuz.

@Cem Yılmaz
Teşekkürler.Sanırım eğitimi tamamlayabilmek için de 70 taban puanını geçmemiz gerekiyor?

@Yaşar Yavuz
Ünite sonu sınavlardan başarısız olursan başarısız olduğun üniteyi tekrar izletip sınava sokuyor zaten