• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

orada zaten olması gereken şekilde ?

@mcelebi
Büyük küçük harfler önemli yalnız. Buna dikkat ettiğinizden emin misiniz ?

TAMAMDIR ÇOK TEŞEKKÜRLER

@mcelebi
Rica ederim

Vize yenileme yeni sistemde nasıl yapılıyor. Benim seneye vize yeniletmem gerekiyor

merhaba arkadaşlar ben çevre görevlisi belge başvurusu yaptım ama kullanıcı adım şifremi unuttum mail adresime gönder dediğimde hata veriyor. belge başvuru sonucumu nasıl öğreneceğim. bir de sisteme nasıl gireceğim. yardım edin lütfen. belgeyi nerden indircez elektronik düzenlencekmiş.

@Eda Parlamış
kullanıcı adın : senin e-mailin
şifren : tc kimlik numaran
bu şekilde giriş yapabilirsin

merhaba yeni eğitime başlayacağım acaba ne kadar sürüyor toplam kaç saat ayırmam gerekiyor aşağı yukarı bi zaman dilimi belirtecek var mı:)

@sulegzy
Fazla yüklenmenize gerek yok. Boş vaktiniz varsa videoyu açıp test kısmı gelene kadar başka şeylerle uğraşabilirsiniz :) Açtığım konuda testlerin tüm cevapları mevcut. Bulamazsanız yine yardımcı oluruz.

@Eda Parlamış
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
bu linkten gireceksiniz? nasıl bir hata aldınız ki?

Arkadaşlar videoları indirebilme gibi bir şansımız var mı? En azından e-izin başvuruların nasıl yapıldığını anlatan bir kaç videoyu ileri vadede tekrar izleme ihtiyacım olabileceğini düşünüyorum.

@GüldenASLAN
Buyrun istediğiniz video burada.

@Gökalp Minik

Youtube'da varmıymış? o_O kusura bakmayın orada olacağını hiç düşünmemiştim bakmadan yazdım, teşekkür ederim:)

@GüldenASLAN
Hiç sorun değil :) istediğiniz başka bir bölüm olursa söylemeniz yeterli. İndirip atabilirim.

ARKADAŞLAR EĞİTİMDE ATIK MİNİMİZASYONU HANGİ VİDEODAYDI HATIRLAYAN VAR MI _?

Arkadaşlar benim iki sorum olacak.

1- Eğitim videolarımız bittikten sonra izinlisans.cevre.gov.tr adresine girip yeni kayıt mı oluşturacağız yoksa uzaktaneğitim kullanıcı adımız şifremiz ile sistem birbirine entegre mi?

2- Uzaktan eğitim videolarının tamamına nereden ulaşabiliriz. Mesleki olarak kafamızdaki bazı soruların cevaplarının olduğu güzel videolar da vardı, ihtiyaç olduğu zaman açıp bakmak isterim.

Cevaplayan olursa şimdiden teşekkür ederim.

@Joffrey Baratheon
Telefondan girdiğinde video ekranına basılı tutunca videoyu kaydet deyip kaydedilebiliyor, ayrıca telden ekran videosu çekerek de kaydedebilirsin ama bilgisayardan kaydetmek istersen o nasıl olur bilemiyorum.

Eğitim bilgilerini girerken "Mevzuat Eğitimine Katılım Belgesi" diyor. Bu belge neyin belgesi arkadaşlar?

Bir de e imza için ptt ye başvurup illa para mı vermek gerekiyor?

Teşekkürler.