• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

Mobil imza alsak ne olur ki yine geçerli olur değil mi?? Bana o daha mantıklı gibi geldi sanki ama??

@HillDenz
Tabi ki geçerli olur. Nasıl isterseniz

25. videodayım çok zorlanıyorum yardımcı olabilir misiniz

eğitim süreleri mi uzadı bir bilginiz var mı acaba? Benim 30 ekim sondu ama şimdi sorgulayınca 5 kasım görünüyor bir de eğitim bittiği halde eğitim sertifikasını indir butonu yok bazı kişilerin sisteminde. Hata bildiriminden ne kadar sonra dönüş yaparlar ?

Sistemde yaşanan sorunlar nedeniyle eğitim süresini uzatmış olabilirler. Sorunları bu süre zarfında ortadan kaldıracaklarına inanıyorum.

Ben 13. Gruptaydim videolari izlerken dün izlemek için açtım yine ama 2 kasima ertelenmiş izleyemiyorum benim gibi sorun yaşayan var mi arkadaşlar

@fatmakorkmaz
Evet herkeste var aynı sorun.

Eğitim sertifikası sorunu yüzünden mail attım cevap yok, kontrol ettim halen daha düzeltmemişler. Bu sorunu tek yaşayan benim sanırım bir tek benden ses çıktığına göre..

Videolarda ki ileri geri, alma durdur başlat çubuğu artık çıkmıyor mu??

benim e sertifikada hata var. ismimdeki "i" doğru ama soyadımdaki harf "i" olması gerekirken "ı" olarak kaldı. profil ismimi düzenleyerek büyük küçük harflere uyumlu yaptım ama hala yanlış yazıyor.
ne yapmam lazım bilen varmı acaba?

@caglalji06.
isminizdeki gibi büyük küçük harfe dikkat etmediniz sanırım. Silip tekrar büyük harflerle yazıp kaydedin. daha sonra tekrar indirin.

@Gökalp Minik
cevaplar nerde ben göremedim?

@ardaunlu
Videonun açıklama kısmında

@HillDenz
Çalışıyor olması lazım. Tarayıcınızda sorun olabilir mi?

Grubumun eğitimi 25-28 ekim arasındaydı, tabii ki mail ile bildirim yapılacaktır denmesine rağmen bildirim yapılmadı ve zamanı geçti ancak allahtan o zaman aralığında bir sorun olduğu için 3 kasıma almışlar. 3 Kasıma kadar mı acaba 3 kasımda mı başlayacak onu bende bilmiyorum. Eğer şuan başladıysa hiçbir video gözükmüyor hala sistemde bende. Güven 0, paranoyak oldum (:

sertifikayı indirdim. çevre görevlisi belgesi için e-imza vs. işlemlerini istediğimiz zaman yapabiliyor muyuz? herhangi bir tarih kısıtlaması var mı?

@alper3535
1 yıl içerisinde istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

arkadaşlar sorum olacaktı. 250 lirayı yatırıp ve e imza yı aldıktan sonramı çev. şehircilik bakanlığının sitesine kayıt olup kimlik bilgilerimizi falan dolduruyoruz? :confused::confused: