• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

@caglalji06. Şimdide kayıt yapabilirsin ama herhangi bi işlem yapamazsın.E-imzanı al paranı yatır sonra sırayla işlemlerini yaparsın.

@caglalji06.
önce csb ye kayıt olup sonra e-imza alıp daha sonra 250 TL yi yatırabilirsiniz.

Arkadaşlar bu 52 adet videoyu indirme şansımız var mı?

@samet_d
Oluru var tabi ki. İşinizi garantiye almak size kalmış. 2 aylık bir süreç var. Alabilirsiniz sonuçta.

izinlisans.cevre.gov.tr 'de kayıt bilgileri kısmını doldururken tc no yu yazmama rağmen adım soyadım çıkmıyor. Üstte "1.Çevre Bakanlığı'nın almış olduğu karar gereği kimlik bilgileri sadece Kimlik Paylaşım Sistemi'nden alınmaktadır!" yazıyor. Bu kimlik paylaşım sistemi nedir? Yardımcı olabilecek bilen biri var mı ne yapmam gerek?

@Bengisu E.
tc numaranızla önceden kayıt yaptınız mı oraya?

@Gökalp Minik

Mobil imza kısmında aveayı seçip numaramı yazıyorum gönder diyorum ancak hiç bir mesaj filan gelmiyor. Mobil imzada problem mi var acaba?

@Bengisu E.
muhtemelen kaydetmissindir. izinlisans@csb.gov.tr ye aldığınız hatanın fotoğrafı ile birlikte mail atarsaniz yardımcı olurlar

@Fatih Emir
aveadan mobil imza aldınız mı?

Arkadaşlar mobil imzayı nerden aldınız ? Ptt den alan var mı aranız da ?

Merhabalar,
1. Eğitim videoları bittikten sonra çevre görevlisi belgesini almak için süre sınırı var mı diye soran arkadaşlar için, (Ekte mevcut) bakanlığın uyarı mesajı (3.madde) süre sınırı yok arkadaşlar rahat olabilirsiniz.
2. Bazı arkadaşlar bu eğitim videolarına daha sonra gerekli olduğunda erişmeyi, tekrar izlemeyi vs. istemiş. Bende aynı fikirde olduğumdan şu anda hem eğitimi alıyorum hem de videoları indiriyorum. Tüm videoları indirip .rar dosyası haline getirip isteyene gönderebilirim.

Ekli dosyalar

• Süre yok.png
    Süre yok.png
    14.6 KB · Görüntüleme: 108
merhabalar; çevre görevlisi belge başvurusu yaptıktan sonra yaklaşık ne kadar sürede haber gelir bilen varmı? 1 hafta oldu da:suspus: