• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

Teşekkür ederim Gizem Hanım. Normalde bu iki site diğer işlemlerde farklıydı yani genelde Explorer destekliyordu. Ama eğitimi ben Chrome dan izleyince başarılı ibaresi çıkıyor ama en sonunda sorun yaratır mı diye sorayım dedim tekrar Teşekkürler

Arkadaşlar ödemeyi salı günü yaptım hala mail gelmedi eğitimim başlamadı. Sizin kaç gün içinde gelmişti? bir sorun mu var ne zaman korkmam lazım?

@Nazzzzz
21 mayıs son başvuru tarihli eğitim 7-15 haziran arası açıldı benim için. Yaklaşık 2 hafta sonra yâni.

@Nazzzzz
2. Gruplara kalmışsınız sanırım. Beklemeniz gerekecek

@hatice kaya
Cevaplar aynı her zaman :)

arkadaşlar eğitim videosunu izliyorum sonunda soru çıkacak diye bekleme işareti çıkıyor ama sorular açılmıyor. bu kadar geç gelmesi normal mi beklemeli miyim sayfayı yenilemeli mi ?

@Nazzzzz
Sayfa yenileyebilirsiniz. Ya da farklı tarayıcı kullanabilirsiniz.

@Nazzzzz
Bazı videolarda tekrar tekrar sayfayı yenilemek zorunda kalmıştım, ama videoları ileri alabiliyorsunuz zaman kaybetmezsiniz.

@Nazzzzz
Oluyor evet. Ama yeşil tik ibaresi olup olmadığına dikkat edin video-sınav bittikten sonra :)

Diğer meslek grupları için eğitimi tamamlayıp eçsb de vize yenileme safhasında başvuru şekli diğer meslek de başvuru için sınava giriniz ifadesi yer alıyor.Eğitime katılımınız bulunmaktadır gibi bir ifade yok. Eğitimi tamamlayıp vize süreci başlattığında bu durumla karşılaşan var mı .çıldırcam ya düzelsin diye bekliyorum,düzelmiyor

vize eğitimine bende başlamak zorundayım soruların cevapları mıdır önceki eğitimlerden farklı sanırım soruları

sorular aynıymış youtube'ta buldum :)

@Ferhat Bağaç
Sorularda cevaplar da aynı sınavda başarılar ?

Arkadaşlar merhaba
Eğitim bittikten sonra başvuru için ne kadar süremiz var? Belge geçerlilik sürem yıl sonuna kadar var. Başvuru süresi için yıl sonunu beklesek sorun olur mu yoksa hemen başvurmamız mı lazım

@cnsgrsc belge geçerlilik süresi zarfında istediğin zaman başvuru yapabilirsiniz.

arkadaşlar ben videoları izledikten sonra video donuyor sorular çıkmıyor. 8. üniteyi en az on defa açtım. yeniledim sayfayı. farklı tarayıcılardan açtım aynı sorun çıkıyor. sizde de aynı durum yaşandımı