• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi ve firma

Can Doğan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
iyigünler bugün ilk işime başladım ama ne yapacağımı bilmiyorum çevre görevlisiyim ve firmaya kendimi atamam gerek ama firmanın çbs ye kaydı yok bana ne yapmam gerektiğini aşama aşama yazabilecek var mı acaba şimdiden teşekkür ederim..

eğer yanlış anlamadıysam çevre bilgi sistemi(cbs) şayet öyle ise
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

buadresten bilgi alabilirsin,
kullanıcı adı ve şifre adımları orayı araştırarak bulabilirsin,
umarım yardım olmuşumdır,
iyi çalışmalar /başarılar dilerim,

şunuda belirtmek isterimki çalıştığı iş yerinde çbs kaydı gereklimi veya her yer için gereklimi bilmiyrum bence hemen almaktan ziyade bir araştır derim kimler kullanır ne işe yarar vs...