• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre Görevlisi Vize Yenileme Eğitimi Başvuruları Açıldı

Merhaba arkadaşlar,

1 Kasım 2018 - 1 Ağustos 2019 tarihleri arasında belgesi dolanlar için Vize Eğitimi başvuruları açıldı. Başvuru için son tarih, 5 Kasım 2018 olarak belirlenmiş.
İlgili duyurunun yer aldığı site:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Duyuru Metni:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Arkadaşlar merhaba , belge sürem Mart 2020 de doluyor . Açılan yada açılacak olan vize eğitimleri için bir bilginiz yada duyumunuz var mı ? Ne yapmam lazım

Yeni yönetmelik yayınlanacak. O yüzden bekleyin derim. Açılan duymadım ama açılacak eğitimlerin olup olmayacağı yeni yönetmeliğe bağlı.benim de Ocak 2020de doluyor çünkü

Son düzenleme:
Hmm anladım teşekkür ederim beklemeye devam o halde ?umarım bir an önce netleşir :)

Mart 2020 de çevre görevlisi sürem doluyor vize eğitimi ile ilgili bir gelişme varmıdır teşekkürler

Entegre çevre bilsi sistemi üzerinden biran önce vize yenileme başvurunuzu yapmalısınız, vize için eğitim yok artık.

Buradan işlemlerin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Cem bey merhaba. Benim sürem geçti ödemeyi faizli yaptım. Sisteme yükledim ama mobil imza sırasında hata veriyor. Bir de genel bilgilenditme kısmında sertifika süresi geçenler para yatırsa bile eğitim alacak ondan sonra başvuru yapacak diyor. Ben çevre müh zaten doğrudan vize süreci başlatıyorum değil mi yatırdığım para boşa gitmedi umarım. Bir sorum daha var başvuru formunda başka bir işte çalışmadığımı beyan ederim yazıyor. Ben tmgd yapıyorum bu belgeyi ilave olarak alıyorum
Bir yardımcı olur musunuz bana kafam çok karıştı
[automerge]1582238194[/automerge]

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 14