• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre görevlisi

Dilan Eda Turan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ısparta belediyesi
Merhabalar , yeni mezun oldum acilen çevre görevlisi belgesi almam gerekiyor fakat başvuruyu nasıl yapacağım,para yatıracakmıyım,sınav veya eğitim alacakmıyım ,uzaktan halledebiliyormuyum hiçbir bilgim yok.Rica etsem bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Merhaba ,

Eğer Çevre Mühendisi iseniz , eğitim şartı kaldırıldı direk başvuru yapabilirsiniz.

Değerli arkadaşlarım, dostlarım ve meslektaşlarım; Şu anda iş arayışı içerisindeyim. Ancak bu konudaki en önemli eksiğim/engelim Çevre Görevlisi Belgesi vize edilmesi ve Çevre Görevlisi Belgemin aktif kullanılabilir hale gelmesi. Çevre Görevlisi hizmetinde aktif olarak çalıştım. Ancak 2010 yılında aldığım Çevre Görevlisi belgem 2015 yılında vize aşamasına geldi, ancak sağlık sorunlarım/uzun süreli hastanede olmam sebebi ile ilgilenemedim, vize yaptıramadım. Şu anda vize edilme aşamasında. Güncel mevzuat gereği çevre Görevlisi Belgesinin edevlet üzerinden vize edilmesi ile ilgili bilgilendirebilir misiniz. Çevre Görevlisi Belgesi vize edilmeden önce/vize edilme aşamasında alınması/başarılması gereken vize eğitimi, ilave yatırılması gereken vize eğitim ve çevre görevlisi belgesi vize edilme ücreti söz konusu mu? hasancetintr@yahoo.com

merhaba,
Çevre müh. çevre görevlisi eğitimini almadan, vize başvurusunda bulunabiliyor. e-devlet üzerinden (entegre çevre bilgi sistemi) vize işlemlerini başlatmanız gerekmekte ve karşınıza çıkan tutarı bankaya yatırmalısınız. e-devlet üzerinden fotoğraf, diploma ve dekontu yüklemeniz yeterli olacaktır.

Bunları yüklüyorum ama mobil imza sırasında hata veriyor. Başvuru yapanla imza sahibi aynı olacak diye çıldırcam ikisi de benim ?? diplomada soyadım Farklı ondan mı acaba bir bilginiz var mı ya
[automerge]1582244804[/automerge]
Eğer öyle ise nasıl düzeltebilirim bu sorunu ben

Bir şey daha sorcam. Sertifika sürem 10 gün geçti zaten faizli yatırdım parayı. Tekrar vize eğitimi falan almam gerekmiyor değil mi. Genel bilgilendirmede süresi dolanlar eğitim almadan vize başvurusu yapamaz ödeme yapsa bile diyor
[automerge]1582245018[/automerge]
Lütfen cevap yazın çok kafam karıştı