• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Günlük Raporu

Denizz K.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Merhabalar ,
Çalıştığım firmada günlük olarak işletme içerisinde görülen eksikleri yapılması gerekenleri yazmak bunu bir faaliyet raporu şekline getirmek istiyorum bununla ilgili bir taslak var mı elinizde ?

İnceledim Mert bey,evet bunları da ekleyebilirim listeye aslında kafamda olan işletmede yapılması gereken dikkat edilmesi gereken konular ızgaralar ,kimyasal sızıntı ,dikkat edilmesi gereken konular üzerinden üst yönetime raporlama yapmak ,bilgilendirmek vb. buna uygun bir format resim koyup yanına eksiklikleri yazmak :)

Anladım demek istediğinizi, fakat öyle hazır bir taslak yok elimde. Siz aylık denetim raporu şeklinde word hazırlayıp Pdf çevirip sunacaksınız. Spesifik konularınız için danışmanlık hizmeti alıyorsanız , danışmanınızdan Çevre Risk Analizi istemeniz bence izin için bir çok kaleme yardımcısı olacaktır.