• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Çevre günü etkinlikleri

merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi 5 haziran Dünya Çevre Günü bu gün ile alakalı çalıştığımız fabrika işyeri şantiye v.b. gibi yerlerde ne gibi etkinlikler yapabiliriz. Fikirlerinizi bekliyorum. İyi Çalışmalar

Çalışanlar ve aileleriyle beraber bir piknik organizasyonu, çalışanların çocuklarına çevre ile igili resim yaptırılması bunların sergilenmesi gibi etkinlikler düzenlenebilir.
Firmanın web sitesinde çevre ile ilgili yapılan çalışmalar ve çeşitli bilgilendirmeler konulabilir, çevre haftası boyunca web sitesinin görünümü çevre ile ilgili yapılabilir...

ilk etapta aklıma gelenler bunlar...

zuhall

CMNet Üyesi
aslında em güzel etkinlik fidan dikimi ancak genelde fidan dikimi sonbaharda yapılıyor. ben de bu sene sonbaharda böyle bir etkinlik yapmak istiyorum.