• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre ile ilgili sistemler

Merve Yeşildağ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
geri dönüşüm
Merhaba arkadaşlar, öncelikle bu konu açıldıysa kusura bakmayın baya araştırdıktan sonra açıyorum bu konuyu.
Çevre görevlisine yeni yönetmeliklerle birlikte baya bir sorumluluk getirildi. aylık değerlendirme raporu,iç tetkik bunlar sisteme işlenmesi gerek yazıyor. fakat sistem hala yok. ya da varda ben mi bulamadım? şu an hazırlayıp beklıyorum. eksik birşey yapmak ıstemediim için sizlere danışmak istedim.Teşekkür ederim şimdiden.
iyi çalışmalar

@Merve Yeşildağ
Merve hanım ben 2 hafta önce bize birleşik denetime geldiklerinde konuyla ilgili görüşmüştüm ve bana "sistem yapım aşamasında ve hazirandan sonra faaliyete geçebilir" diye söylenmişti.

@Olgaç Sürmelihindi
Teşekkür ederim.Onu tam kavramakta zor olmaz inşallah. Birleşik denetimde nelere dikkat ettiler en çok?

@Merve Yeşildağ
Birşey değil. Denetimde işletmenin düzenli olmasına bakıyorlar. Birde atık toplama araçlarının firmada bulunmasını istiyorlar. ( Aracın köşelerinin firmanın ünvanı olmasına dikkat ediyorlar.). Beyanları kontrol ediyorlar yapılıp yapılmadığını ve iç tetkik raporlarının hepsini alıyorlar ve istedikleri belgeler var. ( yapı kullanma izin belgesi kapasite raporu atık beyanları vs) onlara bir dosya oluşturun.