• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre izin ve lisans yeterlilik uygulaması

Evrem Yeşil

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AMBALAJ
merhabalar,

lisans başvurusu için belge gönderiyorum. yeterlik uygulamasında tesisin kapsamını seçiniz. ( danışman firma /çyb yetkilisi hizmet verilen tesis listesinden tesisin kapsamını seçmelidir) bu şekilde uyarı çıkıyor.

nerden yapmam gerek?

BURADAYIM AMA olmadı bulamadım yani
[automerge]1572944864[/automerge]
firma adı yazıyor ama kapsam nasıl yazacağım bilemedim . firmada çevre görevlisi olarak çalışıyorum.

@Evrem Yeşil Merhaba,
Var olan çevre görevlisi atamasını değişiklik için başka bir arkadaşımın üzerine atadığım da da aynı şekilde kapsam seçmemizi istiyordu. Çevre Danışmanlık Hizmeti verilen Tesisler kısmında, ilgili firmanın sözleşmesinin üzerine tıklayıp, oradan Ek-1, Ek-2 veya Kapsam dışı olarak seçmiştim. Siz de deneyin, belki işe yarar.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Firmamın hem genel hesabını hem de çevre görevlisi sorumluluğu ile ilgili işlemleri yürütüyorum. Acaba onunla mı ilgili diye düşündüm.
Firmaya GFB aldım ama bir türlü izin başvurusunda bulunamıyorum. Yukarırda tariflenen işlemleri yapmaya çalıştığım zaman firmanın tesislerini göremiyorum. Seçmeye çalıştığımda boş bir liste açılıyor.

Kurum Kuruluş bilgisi dediğimde, firma ve altında tesisler otomatik çıkıyor. Ancak yan sekmedeki tesis listesi bomboş duruyor.

Arkadaşlar başvuruda son gün aynı sıkıntıyı yaşadım bende çözümü basit firma yetkilisinin şifresi ile ecsb ye giriş yapın yeterlilik uygulamasına girin cyb danışmanlık verilen tesisler kısmında tesis olmuyor genelde oraya tesisi ekleyin sonra kapsamı seçin oluyor..... gecikmiş bir cevap ama illaki yaşayan oluyor

Firmaya tesis eklemeden goremezsiniz yetkiniz kisitli degilse tesis eklemeniz gerekir kisitli ise firma sahibinin hesabiyla ekleyin