Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izin ve lisans yönetmeliği taslağı görüş bildirimi

Konu, 'ARŞİV' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Arkadaşlar bildiğimiz üzere Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği için taslak yayınlandı. Bu taslak hakkındaki görüşleri tek bir çatı altında birleştirmek amacıyla bir çalışma yapalım dedik ve bu görüşleri ÇMO ve Bakanlığa toplu şekilde sunabiliriz. Bu sektörde çalışan, çalışmayan herkesin değerlendirmesini tavsiye ederim. Bu konuda sahada çalışan kişilerin görüşleri önemli.

Kendi değerlendirmemi ve Taslağı ek olarak ekliyorum.

İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

2. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Danışmanlık sektöründe çalışan çok sayıda arkadaşımız var. Bu konuda herhangi bir çalışma yapmaya kimse gerek görmüyor mu ?

3. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Bu sektörde çalışan bir çok arkadaşımız olmasına rağmen bu konuda pek bir fikrimiz yok mu ?

4. benim resmi olarak gönderdiğim görüşüm ekteki gibidir. Bizde ÇYB var danışmanlıkla ilgili uygulamada bir bilgim olmadığı için o kısımlarda herhangi bir görüş yazmadım.

Ekli Dosyalar:

Göksel Kurtuluş ve Emre Özer bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...